PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 16. juuli 2018, 05:03

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Postituse teema: AvP:R
PostitusPostitatud: 30. oktoober 2007, 00:02 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Postitused: 7592
Headele väikestele lastele toob Jõulumees tänavu kingiks:

Aliens vs. Predator: Requiem

Värk saab väidetavalt suisa "R"-reitingu. Igatahes ootused üllitisele on märkimisväärsemalt kõrgemad, kui esimesele osale, mis sai hävitava kriitika osaliseks. Minu arvates tehti natuke ülekohut, aga eks ta ole.

Süžee on frantsiisile omaselt sisutihe, nimelt tulnukate laev kukub USA väikelinna ja inimesi sureb. Palju. Väga palju.

Tulnukaid tuleb taga ajama üks (sic!) Predator, kes on aukartusäratava lahingkogemusega sõdalaskiskja ja pillub Aliene nagu muuseas paremale ja vasakule. Ühesõnaga - kiskjafännidele (nagu mina juba väikesest poisikesest peale) on emotsionaalne rahuldus garanteeritud, tulnukafännid peavad veel pikka aega küüsi närima, sest teie kangelasi solgutatakse ikka peris kõvasti.

Kes tahab end kiusata ja ei jõua ära oodata, siis trailerit saab vaadata siit.

Never mind.

Üles
 Profiil  

Postituse teema: Re: AvP:R
PostitusPostitatud: 04. november 2007, 15:06 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 241
Ma ka ootan seda filmi juba pikemat aega, trailer mingi ammu juba väljas.Kartsin juba, et selle R-rated-i pärast pean vaatamata jätma seekord, aga saan siiski vaadata kuna saan nagunii 15 varsti.Jätab sellise mõnusalt muheda ja soolikaid täis filmi tunde ning tahaks juba Predalieni ka näha juba.Muuseas võib vist filmis näha ka *spoiler* Ripleyd Alien-i osadest(minu arvates).Nii, et kui peaks Tartusse jõudma mingi 100 aasta pärast see film, siis mina kindlalt xl popcorniga seda vaatama.Ütleks, et minuarust kiva(loe:kõva) film see, kuigi saab arvatavasti jälle kolki.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11. november 2007, 20:50 
Eemal

Postitused: 151
Foorumeid lugedes jääb mulje, et põhiargument kas filmi poolt või vastu ongi see, kes ikka ära peaks tegema. Sisule on üllatavalt lahjad ootused seatud. Keskkond on Predaatorile sobivam, loogiline et ta "OWNED" saab rohkem öelda, kui eelmises filmis.
Olen väga ettevaatlik selle filmi suhtes. Trailer on mõnus, samas näeb seal ainut gore. Kas tegu on totra no-braineri või asjaliku suspension-builderiga, saab näha. Ekraani tulen teda popcorniga tervitama igal juhul.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11. november 2007, 21:50 
Eemal
Tegelase avatar

Mina ootan filmis nähe rohkem Ripley tegemisi(kus see ikkagi oli Ripley), temaga on alati huvitavam, sest tema tegelaskuju isegi mõtleb kuidas tervest probleemist lahti saada mitte ei jälita ühte kolli terve filmi lihtsalt selle pärast, et viimane tema sõbra maha tappis. Lõpp on nagunii teada, predator saab surma, alieni facehugger kallistab koera kirpu ning sünnib uus alien kellega toime tulla:flea alien ehk siis flalien. Iga filmi lõpus kus xenomorphid sees olid oli lõpp sarnane, peale magama jäämist läks alien sisse ning sündis uus roheline dog alien nagu 2-s osasgi. Mikroskoopiliste alieniparvedega ütleks, et isegi raskem toime tulla :shock:
Selle enneolematult tugeva kiskja kohta tekib üks väga huvitav küsimus: Nimelt kui te mäletate siis esimeses osas said kiskjate relvad otsa nagu või panni peal alienide vere tõttu ning ainsaks long range relvaks oligi lõpuks tal see kahur. Seevastu paistab selles tulevas osas see predator oma "randmeküünistega" aliene korduvalt hakkivat kuid need küll tal ei paista ära sulavat. Kas mitte polnud ainus material mida hape ei sööbi mitte alienide enda keha?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 29. detsember 2007, 02:28 
Eemal
Tegelase avatar

Jee jõudis kah kohale lõpuks

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 29. detsember 2007, 15:00 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Asi oli uudisgruppides üleval juba kolm päeva tagasi ja on ka ära vaadatud. Lähemal ajal tulevad muljed.

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03. jaanuar 2008, 13:29 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Mõtlesin kaua aega, mida kirjutada ja ütlen vaid seda, et tegu on fenomenaalselt halva filmiga. Süžee on absurdne; näitlejatöö alla igasugust arvestust; eriefektid pärinevad aastast 1983; film kubiseb loogikavigadest; tegevusest on kohati võimatu aru saada, kuna film on ülesvõetud ilma igasuguse valgustatuseta jne jne jne.

0/5

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03. jaanuar 2008, 13:50 
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel, Durini Koja Meister
Tegelase avatar

Postitused: 2359
Azaghâl kirjutab:
Headele väikestele lastele toob Jõulumees tänavu kingiks:Aliens vs. Predator: Requiem

Azaghâl kirjutab:
0/5

Rikkusid mul jõulud ära :nutan:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04. jaanuar 2008, 00:16 
Eemal
Tegelase avatar

Njah, ega midagi head ja originaalset oodata polnudki, kõik head filmid on juba tehtud. Esimene alieni film mulle ainult meeldiski kokkuarvestades. Predator on alati halvasti välja kukkunud. Liiga overpowered ning NUKE oli küll liiga liiast. Oleks mingi parema lõpu võinud välja mõelda vähemalt. JA oo jee, alien läheb naistesse chestbustereid sisse toppima - samahästi oleks võinud vägistama naisi juba minna. Nad oleksid võinud siis teha palju tavalisi aliene ja üks ülitugev predalien. Samahästi oleks võinud Tolkien välja mõelda välja Keskmaa Inimestele uue paljunemisviisi, sest ideed said otsa. Nimelt - Inimesed näiteks paaritusid kividega, sest teised inimesed olid kõik surnud ning kokku tulid Druuadanid*? kes suutsid teha kivist golemeid
*Ma ei tea kas ma õigesti kirjutasin selle sõna
Saast film oli!!!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04. jaanuar 2008, 00:59 
Eemal

Azaghâl kirjutab:
Mõtlesin kaua aega, mida kirjutada ja ütlen vaid seda, et tegu on fenomenaalselt halva filmiga. Süžee on absurdne; näitlejatöö alla igasugust arvestust; eriefektid pärinevad aastast 1983; film kubiseb loogikavigadest; tegevusest on kohati võimatu aru saada, kuna film on ülesvõetud ilma igasuguse valgustatuseta jne jne jne.

0/5

Word.
2/10. Üks ilus võte ilusast tüdrukust oli.
Avaõhtul tatsusin lõbusalt kinno, istusin maha...ja üritasin mitte oksendada. Film pakkus kõneainet rohkem kui tunniks. Arutasime ja arutasime, aga ei mõelnud välja, kuidas nii kehva filmi teha saab. Kahju, et see just AvP-ga juhtus. Eestis vist pole seda kommet, et kinos raha tagasi küsida saab? Muidugi, ega siis kino süüdi pole.

Huvitav fakt: esimene film, mida aastal 2007 nägin, oli Species 2, viimane AVP:R. Mõlemad on ühed viletsaimad filmid, mida ma näinud olen.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04. jaanuar 2008, 06:27 
Eemal
Tegelase avatar

Species osad mulle küll meeldivad. Vähemalt on mingit :roll: peale vägivalla seal. Kuid sisutud on jah kõik. Kõik mis näha oli filmis oligi ainult veri, veri ja veelkord veri. Muidugi on veri hea vaheldus igapäevasele perejamale, kuid ei taha näha tõesti tänapäevaversiiooni Braindeadist uuesti. Seal sai ketšupit nähtud nii, et vähe ei ole. :read:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04. jaanuar 2008, 20:40 
Eemal

Veri üksinda mind ei tõmba, aga minumeelest polnud seal isegi "gore" austajatele eriti midagi, ehk üks-kaks kohta.

Species 1 ja 3 on lahedad, eriti 1. Teist ma ei seedinud üldse, neljandat pole veel näinud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04. jaanuar 2008, 20:43 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Muuseas, keegi ütles IMDB foorumis tabavalt, et iga vähegi tõsisem Alien/Predator fänn suudaks veerand tunniga luua parema filmistsenaariumi, kui need naljatilgad, kes antud üllitise kinolinale tõid.

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04. jaanuar 2008, 23:20 
Eemal
Tegelase avatar

Jh ja nii kaua tehti ka seda. Species on hea vaheldus, näeb kuidas naised vägistavad mehi mitte vastupidi :shock:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05. jaanuar 2008, 04:46 
Eemal

edwin kirjutab:
Jh ja nii kaua tehti ka seda. Species on hea vaheldus, näeb kuidas naised vägistavad mehi mitte vastupidi :shock:

Huvitav lähenemine iseenesest :mrgreen:

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 0 tundmatut seiklejat

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis