PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 15. august 2018, 17:15

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 71 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Postituse teema: Re: Jalgpalli MM 2010
PostitusPostitatud: 17. juuni 2010, 17:34 
Eemal
Keskmaa Ordu Südametunnistus
Tegelase avatar

Postitused: 4695
Nigeeria on nagu tundliku temperamendiga äge võidusõiduratsu, parimas vormis kiire, aga hapra tervisega. Selle hobuseparalleeli põhjal ma pakuks veel, et ta jookseb hästi, kui on rinnutsi või ees, aga tal on vilets moraal edasi võitlemiseks, kui jääb taha. Samas - kõik ei ole veel kadunud! V-o ma eksin ja suudab järgi võtta!

Tera paremas käes,
jalge all lõriseb maa,
pilkavalt irvitab taevas.

kelner? midagi verist ja rrrrromantilist mulle, paluks

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18. juuni 2010, 08:48 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Postitused: 7592
Ja konnad lähevadki koju! Kui nüüd veel Portugal Kristiinaga eesotsas takerduks, siis võiks hakata tasapisi rahulolu tundma.

Eilse ARG mängu kohta veel: kõik räägivad Messist ja Higuainist, aga minu silmis on nende parim mees Tevez - on lihtsalt vapustav, kuidas see vend väljakul tööd rügab ja kaitseb igat palli nagu koer konti.

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18. juuni 2010, 09:26 
Eemal
Tegelase avatar

Et naisenime kasutamine on siis solvang, jah?
Einoh... ma ootaksin ikka rohkem arukust. Pole sa ju ka enam 12-aastane või nii.

Tera paremas käes,
jalge all lõriseb maa,

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18. juuni 2010, 11:57 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Seda oleks võinud vabalt läbi huumoriprisma tõlgendada ja see oli ka nii mõeldud (kuigi ei saa salata, et C. Ronaldo on mulle ebasümpaatne jalgpallur).

Kust king pigistab?

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18. juuni 2010, 12:10 
Eemal
Tegelase avatar

PMS loomulikult!

Tera paremas käes,
jalge all lõriseb maa,

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18. juuni 2010, 12:20 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

mkay :rollsmile:

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18. juuni 2010, 17:53 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Võsaneegrist kohtunik röövis USA-lt võidu - müstiline vile.

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 21. juuni 2010, 09:54 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Makaronid viiki kiividega = rahul Azaghal.
Sambateatri võit elevantide üle = kurvalt mõtlik Azaghal.

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26. juuni 2010, 12:11 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Kuidas mul siis antud teemas turniiiri avapäeval tehtud ennustustega läks? Päris nigelalt :)

A - Mehhiko ja Prantsusmaa
B - Argentiina ja Nigeeria
C - USA ja Inglismaa
D - Saksamaa ja Austraalia
E - Holland ja Jaapan
F - Itaalia ja Paraguai
G - Brasiilia ja Portugal
H - Hispaania ja Šveits

11 pihta, 5 mööda, täpsus hädine 69%.

Aga mõningaid mõtteid kaheksandike osas:

Uruguai:Lõuna-Korea. Mõlemad meeskonnad mängivad ründavat jalgpalli, lisaks on koreakad on tuntud oma võitlusvaimu ja distsipliini poolest. Urugail trumbiks on platsil selline fenomen nagu Forlan, samas on väga kehva esituse turniiril teinud nende väravavaht, kelle mäng on täis ebakindlust ja puterdamist. Aga ma siiski ennustan, et Urugai võidab tulemusega 2:1. Olgu veel öeldud, et Urugai on mu lemmik nr. 2, kuna nad on sisuliselt euroopalik väikeriik Lõuna-Ameerikas.

USA:Ghana. Ghana ei ole sel turniiril näidanud head mängu, erinevalt USA-st, kes on kaks korda tulnud rongi alt välja väga-väga ilusa mänguga - viik Sloveeniaga seisust 0:2 ja viimase minuti võit Alžeeria üle. USA võidab emotsiooni ja patriotismi pealt 2:0.

Saksamaa:Inglismaa. See mäng on legend juba enne avalööki. Inglastel meeles vastavalt 1990 ja 1996 sakslastele kaotatud penaltiseeriad ja väga kehvad alagrupi mängud, saklastel on aga tõsiseid probleeme keskväljal, kuna viimase info kohaselt jääb mängust kõrvale Ballacki asendav Schweinsteiger. Sakslate mängutase on olnud samuti kõikuv - avamäng oli neil võimas, järgmised kaks kehvavõitu. Sakslaste puhul on see aga väga ebaharilik. Väidetavalt kulutavad inglased suure osa treeningutest penaltite harjutamiseks, et nende korral mingitki šanssi omada. Lisaks on inglaste probleemiks väravavaht, kuna selge esinumber neil puudub. Kohe mitte ei taha siin mingit tulemust ennustada - psühholoogiline eelis on sakslastel, aga teisalt on nende meeskond noor ja suhteliselt kogenematu. Ma annan inglastele 1:0 võidu, kuid lisan remargi, et kui teise poolaja keskel on seis jätkuvalt viigis võidavad sakslased.

Argentiina:Mehhiko. Mehhiko oskab Lõuna-Ameerika meeskondadega suurepäraselt mängida ning tunneb Argentiinat läbi ja lõhki. Lisaks on neil meeles eelmise MM-i kaheksandik, kus nad argentiinlastele napilt lisaajal kaotasid. Tuleb väga võitluslik ja jõuline mäng, kus Argentiinal saab olema kuratlikult raske. Olgem ausad - argentiinlased pole tugevate meeskondade vastu sel turniiril mänginud. Aga päeva lõpuks võtab Argentiina siit oma ning võidab 2:1.

Holland:Slovakkia. Slovakid mängisid küllaltki ilmetult, kuni võitsid viimase vooru ülivinges mängus Itaaliat. Holland on seni kruiisinud läbi alagrupi sarnaselt argentiinlastele ja kuigi nende mäng on olnud silmale kaunis vaadata, siis kerget võitu neile ei julge ennustada. Aga võitjatena nad platsilt minema jalutavad tulemusega 2:0.

Barsiilia:Tšiili. Brasiilia on pärast alagrupimänge minu silmis selle turniiri selge favoorit. Aga Tšiili on neile väga ebamugav vastane, kuna Copa-l kohtuvad nad pidevalt ning brassid on neile ka korduvalt kaotanud. Tšiillaste probleemiks on kollased kaardid ja minu andmetel peab mängust Brasiiliaga kõrvale jääma lausa kolm nende põhikoosseisu mängijat. Usun, et sellest tuleb kaheksandiku ehk kõige lahtisem ja nauditavam mäng, mille 5-kordsed maailmameistrid (kahjuks) võidavad 3:1.

Paraguai:Jaapan. Paraguai osas ei oska kahjuks midagi kommenteerida, mis on võibolla omamoodi kõnekas fakt. Japsid näitasid viimases mängus üliilusat jalgpalli ning nad on omamoodi sümbioos Lõuna-Korea distsipliinist ja USA meeskonnavaimust. Japsid võidavad 2:0.

Hispaania:Portugal. Portugaallased pole seni endale sisselasknud ühtegi väravat, hispaanlased on aga sel turniiril näidanud kõige paremat söödu- ja kombinatsioonimängu. Tõsi küll, trahvikastis kipub nende mäng justkui takeruma, nt nende tipuründaja Torres pole seni väravatearvet avanud, kuid hispaanlaste õnneks on David Villa selle vajakajäämise juba kolmekordset kompenseerinud. Kuigi Hispaaniat võib pidada favoriidiks, siis minu süda ütleb veidral moel, et Portugal võidab selle mängu 2:1 lisaajal.

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27. juuni 2010, 17:05 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 5047
Tulemused tulemusteks - mul on hetkel üsna ükskõik, sest ühtegi lemmikut pole ja kõige ebameeldivamad meeskonnad on välja langenud. Ennustamine on ka selline paras õnneasi. Tähtis on, et finaalid on olnud kõik päris head mängud ja on normaalselt väravaid löödud. :jipii:

Küll aga on täiesti arusaamatu ETV väravate Top 5! Kaks neist on tavalised Eesti kolmanda-neljanda liiga väravad. Eriti see Ghana pommlöök umbes kümnelt meetrilt. Masendav. :x

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01. juuli 2010, 12:34 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Kuna katsun elus tekitada võimalikult palju win-win situatsioone, siis tegin Argentiina-Saksamaa mängus rahalised panused Saksamaale: üks sellele, et Saksamaa võidab, teine sellele, et Saksamaa võidab penaltiseerias ja kolmas sellele, et kõigepealt löövad värava argentiinlased ja siis sakslased viigistavad. Koefitsiendid olid muide päris head - nii et juba paarisaja krooniga on võimalik lammutada. Seega, kui Argentiina võidab, siis on mul kasud sees emotsionaalselt ja kui Saksamaa võidab, siis materiaalselt. Küll see papp juba kaotusvalu leevendab!

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01. juuli 2010, 18:39 
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel, Durini Koja Meister
Tegelase avatar

Postitused: 2359
Materjalist! Teiste kaotuse pealt kasu siin lõikama. :twisted:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03. juuli 2010, 19:57 
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel, Durini Koja Meister
Tegelase avatar

Postitused: 2359
Mu süda nutab verd, aga muhahahahaaaa!
Ise kaotasin isand Esterilile 100 kruunua.
Aga Saksamaa on võimas.
Loodan, et see rahaline kompensatsioon leevendab su emotsionaalseid piinu.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04. juuli 2010, 01:21 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Ma nüüd siis ütlen avalikult välja, et ma ARG fänn enam pole - kaotada pole häbiasi, aga kaotada 0:4 ja ilma igasuguse võitlustahteta - fakk juu änd biiig taim. 24 aastat olen neid fännanud, persse - 86 MM rocknroll, 90 MM häbiväärne penalt ja saast finaal, aga hea võitlus, 98 - 06 võitluslik mäng, aga siiski kaotus play-offides - nõu probs

10 no comments ..... Keeldun fännamast pussy tiimi ....

Hää värk sita asja juures see, et teenisin 640 eeku.

Aga häbi on ja valus on.

Never mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 07. juuli 2010, 22:38 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 5047
Pean tunnistama, et ehkki vaatasin teist poolfinaali Top Gear`i kõrvalt, olen finaalpaariga Holland - Hispaania üpris rahul. :)

Samas arvan, et tuleb üsna igav mäng. Saksamaa - Uruguai pronksimäng on ilmselt nauditavam.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 71 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse

Otsi :
Mine :