PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 15. august 2018, 17:16

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 385 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Järgmine
Autor Sõnum
 Postituse teema: Süvenev hullus!
PostitusPostitatud: 11. november 2003, 16:45 
Meil on siin läbi jooknud nalju teemal, et kuidas aru saada, et oled Sõrmuste Isanda hull. Aga need on kellegi poolt valmis mõeldud naljad.

Siin selle teema all võiks rääkida näidetest elus, kus on tekkinud seosed päriselu ja "Sõrmuste Isandas" esineva vahel.

Toon ise esimese näite:
Poeg küsis mu käest, et mis on Euribor. Loomulikult vastasin ma, et Euribor on paadunud Tolkienihullude karvase käe jälg finantsmaailmas ja sõna ise tuleneb Keskmaa ühe rikkaima päkapikukantsi asukoha - Erebor - nimest. :idea:

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 11. november 2003, 17:51 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 315
8) tase, Aragorn!

Igal vahetunnil koolis suudan mina ja samuti üks vähekene peast soe klassikaaslane üksteisel pea valutama ajada, püüdes argumenteerida, kas päkanaised on olemas või ei. Või siis heal juhul suudame üksteisele esitada mingisuguseid küsimusi a la kes tegi seda, millal see juhtus, kes on kelle isa/ema.

Kas see näitab ka piisavalt hullust, et inimene teeb aastatöö/uurimustöö teemal Tolkien/LOTR?? :cry: mina ei saa teha

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 11. november 2003, 18:04 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Et meiesugused segased on -see on normaalne.
Aga ... eelmisel talve ltrollis sõites märkasin järsku kahte tüdrukut minu peale näitamas ja sosistamis - see tädi (st. mina) on täitsa Rühkija. :D :roll: Kusjuures mul polnud enda meelest nimetatud isandaga rohkem ühist kui pikk mantel ja säärsaapad.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. november 2003, 22:44 
Eemal
Tegelase avatar

Ja nüüd mõni seik, kuidas SI on mulle pähe hakanud.
Kuna suur osa minu tööpäevi seisneb silmsideme hoidmises mõne keemilise reaktsiooniga ning seda mitu tundi järjest, siis on loogiline, et kuidagi tuleb aega kasutada. Ja kasutangi mõeldes omi variante SI-le juurde, sisuliselt on see ka rollimäng, kuigi teistlaadne kui meil foorumis.

Ja teine, kus päriselu ja fantaasia läksid täitsa sassi.
Tulin töölt, seljataga päev täis orgaanika aure, soe, pehme iste ja tukk tuli peale. Äratas kellegi tutav hääl. Löön silmad lahti: "Aragorn?" Nimelt oli üks mu klassivend sel momendil oma pikkade juuste ja paraja habemega niivõrd filmi-Aragorni sarnane, et unesegase peaga ei saanud reaalsusest sotti.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 15. november 2003, 08:27 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 375
hehhh :lol:

mul läheb puhvetis tavaliselt keel sõlme.. tahan sarvesaja küsida, küsin hüübis sarvesõrmust või lihtsalt sõrmust :P

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. november 2003, 20:53 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 174
Mul juhtus midagi sellist eelmisel kevadel, kui kunstiajaloo eksamiks tuupisin, nii et see pole Tolkieniga seotud, aga näitab, mida millegagi liiga palju tegelemine inimesega teha võib. Ma tahstin saiakesi osta ja kui minu järjekord jõudis, oli peas ainult üks lause: "üks Picasso "Avignoni neiud" palun."

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 21. november 2003, 08:49 
Eile tuli jälle hoog peale. Sõidan õhtul töölt koju ja äkki vaatan aknast - silt. Sildil kirjutatud: Sõrmuse puiestee. Jõudsin juba mõtelda, et what a ....! Raputasin siis pead ja vaatasin uuest - ei ikka Sõpruse puiestee oli.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 31. detsember 2003, 15:36 
Eemal
Tegelase avatar

Aga EU-s ollakse meist ikka peajagu üle. Nägin täna autot (vist Saksa oma), mille numbrimärk oli ROHAN .

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 31. detsember 2003, 16:22 
Eemal
Tegelase avatar

Kui ma kunagi endale auto saan, tahan numbrimärgiks aada IMLADRIS või HOBBITON :p

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 31. detsember 2003, 16:55 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 571
Mul jälle selline lugu, et ükskord kuulasin raadiot ja siis kuulen kogu aeg, et lauldakse lego-lego-lego-legolas. Mõtlesin, et no mis. Hiljem tuli välja, et tegelikult hoopis Ricky Martin laulab laulus "Jaleo" - jaleo ole ole ole oleola.
Vot niimoodi siis...

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 31. detsember 2003, 17:21 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 5047
Ma olen ilmselt väiksemat sorti hull. Ma vastan sõpradele LOTR fraasidega a la Gandalf (müristades: "NIMI (Bilbo Bagginsi asemel), do not..." ja "Raul is never late. Nor is he early...") või a la Gimli (eriti trennis) - "Keep breathing..." jms.
Veel üks tuli meelde, aga mitte otseselt minuga seotud. Sõbra 5 aastane poeg, kes on ka "Sõrmuste Isanda" filmi fänn :shock: vaatas vanavanemate maamaja tagust tõsist põlismetsa äraseletatud ilmega ja lausus imetlevalt: "Vänngoon!"

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 04. jaanuar 2004, 13:00 
Eemal
Tegelase avatar

Vaadake ka trükitud tekste "Eesti Päevalehe" lisas "Redaktor" 3. jaanuar. Autor Kaarel Tarand. Võrdleb eestlasi kääbikutega!

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 04. jaanuar 2004, 18:05 
Eemal
Rändrüütel
Tegelase avatar

Postitused: 509
Täiesti juhuslikult avastasin, et kino all asuvas endises muusika poes on müügil suhteliselt suur valik Lotri plakateid.. Hind on neil ühe paberi kohta suhteliselt kallis, aga paar tüki neist on imeilusad.. näiteks keskmaa kaart.. (õnn omada sellist jõulukinki.. tõesti ilus.)

W.B. Yeats

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 05. jaanuar 2004, 11:03 
Eemal
Tegelase avatar

Eile öösel kinost tulles ristteele lähenedes sähvatas Vennaskonna raamatust meelde kuis kääbikud ja Aragorn Ilmarünka lähedal üle tee jooksid, Sõrmusevardjate hüüd. Nii ma siis jooksingi kummargil ja võimalikult kiirelt üle tee, kummalisel kombel kostus kaugusest imelikku kuma või heli...

:roll:

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 05. jaanuar 2004, 11:13 
Täna oleksin ühele ametlikule kirjale äärepealt Aragorn alla kirjutanud :lol:

Üles

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 385 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Järgmine

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 2 tundmatut seiklejat

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse

Otsi :
Mine :