PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 15. august 2018, 17:15

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 125 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Järgmine
Autor Sõnum
 Postituse teema: Mida naised tahavad
PostitusPostitatud: 16. jaanuar 2005, 17:50 
Eemal
Rändrüütel
Tegelase avatar

Postitused: 218
Naised palun kirjutage, milline on:

a) teie idaalmees
b) teie ideaalne abikaasa/poiss-sõber/vabasuhte partner

Rääkige siis millised mehed teile meeldivad. Aga ausalt.

Üles
 Profiil  

Postituse teema: Re: Mida naised tahavad
PostitusPostitatud: 16. jaanuar 2005, 18:59 
Eemal
rändur ja Durini Koja Sell
Tegelase avatar

Postitused: 3340
OK, teen otsa lahti.
a) tark, intelligentne, suht laia silmaringiga, hea huumorimeelega, sarnase ellusuhtumisega, isane. Kõik muu on teisejärguline, aga muidugi võiks olla pappi, esteetilisust, maitset, stiili.
b) see on natuke raske, sest abikaas kõrval. Üldsjoontes kehtib kõik eelnev, aga tulist jäätist ei saa, niiet midagi ja kuidagi ikka tuleb teha mööndusi.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 16. jaanuar 2005, 19:34 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 478
Õrritav teema. Aga kui mõtlema hakata, siis miks ka mitte avalikustada.

Ideaalmehest.. Ee.. nojah. Kuna ideaalmeest on praktiliselt võimatu leida, ei alusta ma kõige just väärtuslikematest omadustest. Või nojah, mine tea.
Kindlasti on oleks tal habe - selline sentimeeter-paar pikk ja korralik. Tahaks ükskord aru saada, mis tõmme mul habemetega meeste suhtes on :D Hmm, lihaskasv pole nii oluline, aga natuke võiks olla, kahju küll kõigile mandunud õllekõhtudega meestele seda teatada, kuid Hithlain teid ei taha!.... Ja mees võiks must endast vähemalt 10cm pikem olla. Oeh - ongi minu eelistused välimuslikust küljest.
Võiks selline keskmisest intelligentsem olla, ei tohiks siiski seda imelist tarkust peale suruda ning sellega uhkeldada. Jaah, ambitsioonikus on tore asi - kuid ka sellel on oma soovitatavad piirid. Huvid võiksid ühised olla, muusikamaitse ka ühine. Samas, mine tea, eks. Erinevad isiksused pidavat teineteist täiendama või midagi taolist. Võiks head maitset ka omada, näiteks šokolaadi :P Hoolivus on väga oluline.
Materiaalset värki võiks alati olla, alati.

Teiseks siis sellest soovitud partnerist..
Habe võiks ikka olla, kuid suure hädaga ajab selletagi läbi. Enam-vähem samad välimuslikud eeldused, mis ideaalmehelgi. Suht sama eluviisiga kui ma ise, sportlik, matkaja-tüüpi. Hooliv inimene, selline, kellega kogu aeg koos tahaks olla. Soovin hea maitsega meest ikkagi, chocolate over all :roll: Nohjah, kompromisse tuleb siiski alati teha..
Tsiteerides ennast: materiaalset värki võiks alati olla, alati.

Ahjaa, tsiteerides veel üht äärmiselt kenjaalset "lauljatari": don't want no short dick man :twisted:

No mis ma teha saan, olen rikutud mõtlemisega :roll: (Süüdistada annab mitmeid isikuid..)

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 16. jaanuar 2005, 20:43 
Eemal
Keskmaa Ordu Südametunnistus
Tegelase avatar

Postitused: 4695
Ma ei saa aru - a ja b on ju üks ja seesama või mis?
Kuidas neid kaht asja lahku ajada?

Mulle meeldivad mehed, kes näevad ilusad välja ja kellega saab RÄÄKIDA. Eeldan vähemalt mingite ühiste huvide olemasolu, avameelsust ning suhtumist naisesse kui inimesse. Kardan mehi, kes suhtuvad naisesse kui nukku. Lugegu raamatuid. Vähemalt vahel. Ja olgu voodis hea. kuna mul on juba laps ja kavatsen juurdegi saada, eeldan arusaamist, mida tähendab laps, mismoodi on lapsega elu ning armastust, mängulusti ja vastutustunnet. (et, kuram, ei jääks laps jälle 100% minu omaks). Tungivalt soovitatav on, et mees ei peaks inimeseks mitte ainult mind vaid ka ennast. Võime enesevaatluseks ning oma emotsioonide sõnastamiseks (mõni isane võib kaks päeva ringi käia, vaikida, mühiseda ning uriseda, aga sealjuures sinisilmselt kinnitada, et "ei, ei ole vihane, ei ole mures, kõik ok..." ! ). Empaatiavõime teiste suhtes (jube raske on suhelda inimesega, kes teiste tundeid absoluutselt ei taju).
Ja kogu lugu.

Tera paremas käes,
jalge all lõriseb maa,
pilkavalt irvitab taevas.

kelner? midagi verist ja rrrrromantilist mulle, paluks

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 16. jaanuar 2005, 20:45 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 2035
Ma olen veelgi rikutum. :D

a) Ideaalmees oleks selline, et kes suudab minuga sel viisil võrdne olla, et ta ei pea mind alla suruma selleks et ennast mehena tunda. Et austaks mind inimesena. Välimusest, pikkus võiks olla selline, et pääseb lõbustuspargis minuga ameerika mägedele. Ja oleks tore kui ma ikka ei suudaks talle paljakäsi kotti anda.

b) Eelistaks tegelt üksi olla, aga inimene raisk ei saa. Austaks mind, toetaks mind, ei teeks mind maha ja käituks nagu normaalne inimene. Samas on loogiline, et ootab minult sama. Mingit kuradi mantli selgaaitamist ja toolilükkamist pole vaja, ukse las teeb lahti siis, kui mul käed kotte täis. Muidu pole vaja.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 16. jaanuar 2005, 22:16 
Eemal
Paadunud tolkienist
Tegelase avatar

Postitused: 7592
Mees peab olema selline:

IF

If you can keep your head when all about you
Are losing theirs and blaming it on you,
If you can trust yourself when all men doubt you
But make allowance for their doubting too,
If you can wait and not be tired by waiting,
Or being lied about, don't deal in lies,
Or being hated, don't give way to hating,
And yet don't look too good, nor talk too wise:
If you can dream--and not make dreams your master,
If you can think--and not make thoughts your aim;
If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same;
If you can bear to hear the truth you've spoken
Twisted by knaves to make a trap for fools,
Or watch the things you gave your life to, broken,
And stoop and build 'em up with worn-out tools:
If you can make one heap of all your winnings
And risk it all on one turn of pitch-and-toss,
And lose, and start again at your beginnings
And never breath a word about your loss;
If you can force your heart and nerve and sinew
To serve your turn long after they are gone,
And so hold on when there is nothing in you
Except the Will which says to them: "Hold on!"
If you can talk with crowds and keep your virtue,
Or walk with kings--nor lose the common touch,
If neither foes nor loving friends can hurt you;
If all men count with you, but none too much,
If you can fill the unforgiving minute
With sixty seconds' worth of distance run,
Yours is the Earth and everything that's in it,
And--which is more--you'll be a Man, my son!

--Rudyard Kipling

Never mind.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 16. jaanuar 2005, 23:06 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Nii ootamatult ei oskagi väga täpselt kirjeldada.
Aga ideaalne abikaasa ja ideaalne mees kui selline on suht sama.

Et mees mu tähelepanu köidaks, peab temas midagi romantilist olema. Ja tal peaks olema, mida öelda ning ta peaks oskama seda teha.

Välimusest ei ole oluline, on ta heledate või tumedate juustega (kunagi oli ainuvõimalik juuste värv blond, see oli siis, kui ka ise hele olin). Sportlik kehakuju oleks kena, kuid kui "kõhuke" on tekkinud mu enda tehtud toidust, siis olen sunnitud üle elama. ;)

Ta peab hoolima oma perest.
Ta peab olema aus, teda peab võima usaldada.
Ma pean võima ta peale loota (turvatunne).
Ta peab oskama oma kätega midagi valmis teha.
Ühised huvid ja vähemalt lähedased vaated elule.
Ta ei tohi suitsetada.

Ei ole oluline, kas mees kannab mundrit, frakki, teksaseid või Mulgi kuube. Oluline on, et ta teaks, kus midagi kanda ja kuidas kanda ning kui ei tea, ei häbeneks nõu küsida (see viimane on suur julgus, võib olla suuremgi kui püssiga mööda võsa joosta).

Ja meie aja elu paratamatus, me peame suutma teenida nii, et pere ära elab.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. jaanuar 2005, 10:53 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 327
Oeh jah! No mis ma oskan öelda...
Ok, noh välimus...kes ei vaataks välimust? See on esimene asi, mis silma jääb. Ega ei ole ju nii, et näen kusagil hea välimusega meest ja mõtlen, et "oiii...sa vaata vaid kui ilusa siseeluga ja kui hella hingega mees....vot seda ma tahan"...ei ole ju nii? Ikka on nii, et ennem on välimus, ja alles siis hakkad uurima, mis sees on.
Hithlain...muide mehi võib shokolaadiga täitsa võrrelda. Mõnedel on ümbris selline, et ei saa mitte üle ega ümbert, aga kui teada saad, mis ümbrise all on siis võib tabada suur pettumus. Teistega on jälle nii, et vaatad küll, ah pole nägu ega tegu, kuid ümbrise all võib peituda maailma parim shokolaad 8)

Kui mõnel on tõmme heledate juustega meeste poole...siis mul on tõmme taevasiniste silmade poole (ei oska põhjendada). Niiet silmad on suht olulised. Aga see selleks...
Noh...kuna ma ise olen suht lühike (1.63), siis mingit 2-meetrist nagu ei tahaks kõrvale. Stiili oleks ikka kah vaja, et ei käiks ringi nagu tüüpiline eesti mees - dressides!

Aga üldiselt ma arvan sama, et mees ei tohis naist orjaks muuta. Selles mõttes, et naine peab koguaeg nuustikuga mööda maja käima. Kui on vaja nt. midagi koristada aidata, siis võiks ikka mõnikord mees vastu tulla. Et ei ole sellist asja nagu naiste ja meeste tööd. Kui vaja löön naela seina, kui vaja raiun puid kah...või lähen löön käed külge mõnel teisel nö. "meeste tööl" (mul ei kuku sellest käed otsast. Muide ma räägin endast. Nii igaksjuhuks ütlen).

Mees on see, kes oskab naist täiustada ja väärtustada. Kes oskab naises esile tuua omadused, millest keegi teine teadlik ei ole. Samas peab naises olema piisavalt müstikat, et mehel oleks ikka-ja-jälle avastamisrõõmu, sest mehed on nagu lapsed, kes vajavad pidevalt midagi uut ja huvitavat avastada. Neile peab koguaeg andma mõttetööd ja tegevust, et nad ära ei tüdineks.
Ei tohiks olla domineerimist, et üks surub teise alla, ning too allasurutu elab mehe juures kui hirmunud vang.

Samuti ei tohiks olla sellist totaalset külgeklammerdumist. Mida rohkem sellist külgeklammerdumist on, seda eemaletõukavamaks inimene muutub. Et mingi vabadus peaks ikka kaa olema - aga seda nim. vist usalduseks!

Armastust, mõistmist, austust, usaldust, hoolivust...ma ei tea mida veel on vaja: see ongi see, mille mees (või siis meeste puhul naine) peaks välja tooma.

Abielu kohta niipalju, et paljudel on see muutunud kui karistuseks. Abielus inimesed võivad nii palju seadusi ja piiranguid üksteisele peale panna (mida võib ja mida mitte) - sel juhul muutub abielu ahistavaks. Nii tekivadki tülinad ja muu selline...

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. jaanuar 2005, 11:59 
Eemal
Keskmaa Kuri Lohe
Tegelase avatar

Postitused: 1108
Välimusest.. No õllekõht jääb ära, see näitab midagi ka iseloomu kohta ju. Ega välimus polegi eriti oluline, peaasi, et kena vaadata.
Iseloomust..Mõistlikkus on üks väga tore asi, mida ma kõvasti hindan. Natuke iseloomu ja natuke headust. Hoolimine ning hoolitsemine on head omadused, aga samas tahan ma omale mingil määral vabadust. Huumorimeelt ja lõbusust on vaja. Ja tahtejõudu. Oma praeguse kallimaga olen küll igatpidi rahul, need eelnevad enam-vähem tema iseloomuomadused ju ongi.
Abielu..no tänapäeval pole see enam oluline, kas ollakse abielus või mitte, aga ideaalmehega abiellumise vastu mul küll midagi poleks.

Ahjaa, ideaalmees peaks taluma ka minu pidevat jutustamist ja imelikke mõtteid. :P

Hans Christian Andersen

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. jaanuar 2005, 12:03 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 270
on keegi, kellega ma võin öö läbi filosofeerida ja mul on huvitav
on keegi, kellele ma võin loota nii selles, et ta mind hommikul üles peksta suudab kui selles, et ta minu päästmiseks lohesid tapma läheb ja sellega hakkama saab
on keegi, kes veab mind trenni, kui ma olen ise liiga laisk ja keda mina olen võimeline trenni ajama/kaasa vedama, kui tal endal laiskushoog peale tuleb
on keegi, kes suudab mulle lineaaralgebra huvitavaks ja selgeks teha ning kes tunneb sama suurt huvi kirjanduse ja kunsti vastu kui mina
on keegi, kes on piisavalt kiiksuga, et minuga sammu pidada
on keegi, kes ei häbene erinev olemist ja enda soovide täitmist ning kes ei häbene seda minu juures
on keegi, kes mind tasakaalustab ja suudab mind kiiresti veenda teemadel à la "ei ole vaja selle 60m torni otsa ronida, kust allakukkumise tõenäosus on 87%"
....
....
....

välimusest ja vanusest võin ka rääkida.
olid ajad, mil ma vaatasin ainult välismaa mehi. sain üle. eesti mehed on parimad.
olid ajad, mitte üldsegi ammu, kui ma vaatasin ainult endast suuremaid mehi, kes peaaegu eranditult olid võitluskunstidega tegelevad lihamäed. sellest sain ka üle.
olid ajad, mil mees pidi minust (palju) vanem olema. need ajad läksid mööda.
alles on jäänud ainult see, et pikad juuksed mehe peas on, mis kohe mu tähelepanu tõmbavad, alles peale seda vaatan kõike muud.

ja intelligents on üks määravamaid tegureid (intelligents ei võrdu haritus. inimene võib olla ka haritud, kuid samas väga loll). kiiresti mõeldes ja edetavelit luues on esikohal "tõmme", ja teisel kohal "intelligents".

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. jaanuar 2005, 14:29 
Eemal
rändur ja Durini Koja Sell
Tegelase avatar

Postitused: 3340
Paljasjalgse ja ka teiste juttu lugedes:
Olin kunagi veendunud, et abiellun ainult juudiga. No vat näed siis.
Olin kunagi veendunud, et ainult must targemad mehed on lahedad. Ei ole.
Olin kunagi veendunud, et s..ta see papp, küll hakkama saab. Nüüd ei ole nii veendunud.
Olin kunagi veendunud, et mees peab olema sportlik ning muidu sama vastupidav, nagu ise. Aga jah, ju polnud siis nii oluline...

Olen veendunud, et mees abikaasana peab olema su parim sõber, kelle eest ei põgene nädalavahetuseks kuhugi, ja kes kuhugi ei põgene sinu juurest. Võivad olla erinevad huvid, peaasi, et oleks seda va armastust...

Tõmbe kohta. Muidugi, jah. Aga vaadake, tõmmet võib tunda ka teistsuguste vastu, kui näed oma ideaalis. Mul oli mingi perversne tõmme kõigi nende vastu, kes mulle esimesel kohtumisel, nägemisel üldse ei meeldinud. Tegelikult, vale on see sõna, pigem oli see teatav nördimus, et miks see tüüp nii nõme on... Kusjuures ei olnud neid üldse nii palju, kui võiks arvata. Aga kindel laks oli, et kui tüüpi mõne aja pärast nägin, teadsin, et võin tasse kohe armuda, ootasin vaid mingit märki. Vat nii. Imelik naine nimega Krafinna.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. jaanuar 2005, 19:55 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Jah, vähemalt kaks olulist asja ununesid.

Ideaalne mees on selline, kes ei naera oma naise üle, kui see rumalusi teeb.

Kui on armastus, siis ei ole ideaalsus või sellest mööda olemine üldse tähtis.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. jaanuar 2005, 20:43 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 478
Nimrodel kirjutab:
Kui on armastus, siis ei ole ideaalsus või sellest mööda olemine üldse tähtis.

Seda küll.

Endal ununesid ka paar asja. Ei tohiks pidevalt alt ära hüpata; kui on lubaduse andnud, peaks sellest ka kinni pidama. Ma ei keela isiklikke huvisid (Eru eest!), aga jah, kui mingi suvaline tegevus muutub tähtsamaks kui mina on küll natuke kurb.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. jaanuar 2005, 21:13 
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel
Tegelase avatar

Postitused: 1628
mu üks lemmik on tutvumiskuulutused -- kui tuju paha on neid ikka hea lugeda
mida nende järgi tüdruklapsed tahavad --nüüd üldistan

1 ilus noor ja tugev
2 rikas -autoga edasijõudnud
3 oleks minuga piiramatu aeg ja hoiaks mul käest kinni

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. jaanuar 2005, 21:55 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 5047
Oh naised, te südametud, miks te küll õllekõhtu ei salli?! :( :cry:

Mul hing on suur ja süda hell, lisaks armastan süüa teha ja võin vabalt nõusid, pesu ja põrandaid pesta. Elutuppa lõket ei tee, naist ei peksa, räägin isegi liitlausetega, prill-lauda täis ei tilguta.
Peale selle teen 3-5 korda nädalas trenni, pesen ennast 2 korda päevas ning ei jäta sokke voodi alla vedelema. Ostsin isegi teise teleka, et naine saaks rahumeeli oma seepe vaadata.
Andke va patusele andeks, et mulle lihtsalt meeldib hästi süüa ja õlut juua.

Oh elu, miks oled sa nii julm! :cry:

;) :lol:

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 125 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Järgmine

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse

Otsi :
Mine :