PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 15. august 2018, 17:15

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 585 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Autor Sõnum
 Postituse teema: Re: Unenäod
PostitusPostitatud: 05. detsember 2010, 15:43 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Absurdsed unenäod jätkuvad:

- A. Ansip õpetamas, et võõrast meest tohib paremale põsele suudelda, siis pole selle mehe naisel/elukaaslasel põhjust armukade olla;
- külas Finduilasel, kelle kodu on kui süntees Kurgja talumuuseumist, Šveitsi mägimajakesest ja SI filmi Edorasest ja kus oli koos suurem jagu ordukaid, VG-lasi, muid larpareid, peale selle peremehe sõpru-sugulasi ning kus korraldati Keskmaa olümpiamänge.

Viimati muudetud: Nimrodel; 05. detsember 2010, 21:10, muudetud 1 kord.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05. detsember 2010, 19:35 
Eemal
Keskmaa Ordu Relvakandja
Tegelase avatar

Postitused: 1332
Numenori unenäod jätkuvad niiviisi: meie olime ülbed ja uhked kaptenid ja meil olid pardal veidrad väikesed tüübid, tükki kaks. Ma ei tea, kes nende 'meie' hulka veel kõik kuulusid, aga juuksed meil tuules lehvisid ja riietusest kui ka näojoontest võis aimata õilist päritolu. Ainult kahjuks olime nii kõrgid, et nende veidrate väikemeestega otsustasime halvasti käituda ega andnud neile sõdalase jaoks väärikat ülesannet, selle asemel tellisime, et tikkigu nad meie valgete purjede sinine lillemuster oma kuldpruunide juustega kuldsemaks. Seda nad pahuralt tegidki. Lõpuks selgus, et nad on neljanda ajastu kääbikud ning üks neist on hoopis naine. Pärast meie poolt põlgliku kohtlemise alla langemist läksid nad tagasi Maakonda murtud mee... kääbikutena ehk üdini pahaks muutunutena ning neist said Lenini ja Stalini eelinkarnatsioonid, kes võtsid endale kääbikulikeks nimedeks Jussip Taan ja Faramir Leeni.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25. detsember 2010, 15:42 
Eemal
Keskmaa Ordu Südametunnistus
Tegelase avatar

Postitused: 4695
Jussip Taan!!

/vähkreb

Tera paremas käes,
jalge all lõriseb maa,
pilkavalt irvitab taevas.

kelner? midagi verist ja rrrrromantilist mulle, paluks

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25. jaanuar 2011, 10:58 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 5047
Nägin unes Mati Alaveri.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 08. detsember 2011, 11:48 
Eemal
Ordumeister
Tegelase avatar

Postitused: 2935
imepisike klaas portveini (ilmselt) põhjustas mul järgmise ülisegase unenäo.

asi algas kuskil rannal, kus ma olin osa mingist seiklejate grupist. meil oli ka suur madu, kes sõi ära suure merest välja ilmuva ämbliku. edasi mööda randa seigeldes (sest kuskile me ju ometi olime teel), muutus madu suureks ja teistsuguseks müütiliseks elukaks nimega Mumuu, keda pidi 3x päevas suurte loomadega toitma. mitte kaugel oma sihtpunktist, milleks oli üks pratchettlik linn, läks Mumuu jahtima kaljuhobust (nagu kaljukits, ainult hobune) ja kukkus ennast kaljudelt alla randa surnuks. me olime kurvad ja kisasime: Mumuu, eeeeiiii! juhtunust sai teada linna valitseja Vetinari, kes oli ühtlasi Julius Caesar ja istus oma kabinetis koos Brutusega, kes oli parajasti oma kuldse mõõga virutanud kolmanda kabinetis istuja peakolusse. Vetinari Caesar saatis Vahtkonna asja uurima. Vahtkonnas oli koledakujuline jumalanna, kes muutus järjest ilusamaks, mida rohkem inimesed teada said, et ta on jumalanna (või lihtsalt staar) ja talle annetusi tegid. kui jumalanna oli jumalannaks muutunud, hülgasin ma Mumuu ja Vahtkonna ja jõudsin tagasi koju, kus istus Indrek Hargla, kes nägi välja nagu mu kunagine karatetreener, ja jagas infot oma kirjutatava raamatu kohta elukas Mumuust ja Vetinari Caesari linnast. akna all hakkas kasepuu sügisel lehti kasvatama ja selle otsast hüppas alla kollase kõhuga erkroosa kakk, keda ajasid (väga aeglaselt), taga 10 siili. kakk põgenes peitu aknaalusesse auku ja siis selgus, et neil on seal väikeste roosade kakkude pesa. ärkasin selle peale, et mõtlesin, et peaks ornitoloogidele sellest teada andma.

selline oli siis minu 26. eluaasta esimene uni. :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09. detsember 2011, 15:32 
Eemal
Keskmaa Ordu Relvakandja
Tegelase avatar

Neil on siin vist mingi PESA!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23. jaanuar 2012, 10:30 
Eemal
Tegelase avatar

Nägin unes, et Ordu korraldab uut larpi.
Kusjuures selle toimumise aeg pidi olma 16. päev käesoleva aasta 13.-ndas kuus. Kui juhtisin tähelepanu sellele, et detsemer on aasta viimane kuu, siis muudeti aeg 16.11.-ks. Nii et kas võtame ette? Seda enam, et tegemist laupäevase päevaga ja seega mängu jaoks täisti sobiva ajaga. :D Kusjuures unenäos oli orgunni juures täielik unelmate tiim ordukatest ning parimatest larparitest.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25. jaanuar 2012, 11:38 
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel
Tegelase avatar

Postitused: 2271
Pidin Tartus Sõbra maja keldris asuvas hullaris keskpäevast kontserti pidama, aga kedagi pold seal ja Inwe hüüdis pimedas trepikojas, et peaks valvelauda minema. Sealt saadeti hoopis ülemuse juurde, kes kohal ei viibi eriti, ta peab hoopis paar maja edasi komisjonkat. Jõudsin kohale - käis ilge läbu ja kodanik Mänts ja teised Tartu kitarrikuulsused pidasid seal bändiproovi, mis minu tuleku peale laiali vajus. Omanik pani viimase asjana kuuekeelset harfmandoliini häälde, et see mulle maha müüa, aga kaup jäi katki - ärkasin üles!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02. veebruar 2012, 14:24 
Eemal
Keskmaa Ordu Relvakandja
Tegelase avatar

nägin unes, et järgmine Täheaeg ilmus värviliste piltidega, millest paljudel oli liikuvaid osi. Piloot neis animeeritud tehnoloogiaga piltides oli üks kass, kelle hiiglapikk keel pendeldas, nii kui keegi kassi peale vaatas. Aga vähe sellest. Toimetusest sai kaasa osta ka spetsiaalse komplekti "ulmekirjanikele või siis larparitele", kus oli sees iigasugust kasulikku nodi! Näiteks oli seal vintpüss, mis tulistas ise aega maha lugevaid valgusmärke... lihatükkide mulaazhid, mis erinesid päris lihast ainult plastikulõhna ja riknematuse poolest... Need lihatükid olid osa kastikesest, mille pealkiri oli "kui teil on vaja kujutada mõnd maailmalõpukartjat" ning seal oli veel väga huvitavat kraami... kosmeetikakarp vere ja vigastustega... Laegas, mis oli täis salalaekaid jne. Üks parimaid palasid oli artikkel "peale triviaalsete pseudokeskaegsete losside on olemas veel teisigi põnevaid ulmele sobilikke keskkondi, kas teate!" ja sellega käis kaasas kott näidiseksemplaridega: virukas hängiva poisi dressipluus ja taskute näidissisu.

Mul jäi uurimine pooleli, sest mind äratati üles. See oli aga üks neist unenägudest, millest jääb veel tükiks ajaks põnev maitse suhu, sest oli eriti mitut meelt puudutav uni.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02. veebruar 2012, 21:07 
Eemal
Tegelase avatar

Põnev!
Sellist raamatut tahaks ise ka käes hoida ja vaadata.
Kunagi ammu, kohe väga ammu, nägin unes raamatut, kus piltide loomad liikusid raamatus ringi.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05. aprill 2012, 17:26 
Eemal
Tegelase avatar

Kaks päris põnevat unenägu viimase aja öödest:

Esimene oli ka seotud raamatuga. Nimelt kokaraamatuga, mille lehtede tavapärased pildid muutusid ruumilisteks niipea kui see lehekülg avada. Pildid polnud mitte lihtsalt ruumilised, vaid neil olevaid toite sai ka maitsta, et oleks teada, milline on antud retsepti järgi valmistatu.

Teine möödunud ööst.
Eellooks seda, et eile tööl pidin otsustama, millist valemit mitmest võimalikust peaksin kasutama antud arvutuste tegemiseks.
Ja nägingi siis öösel unes neid valemeid. Aga need ei olnud lihtsalt sümbolid, vaid igale märgile tekkisid juurde näod ja kriipsujukulised käed-jalad. Ja mitte ainult, need valemid rääkisid minuga. Igaüks üritas mulle selgeks teha, milleks just tema see kõige sobivam on ja seega aitasid välja valida selle kõige õigema antud arvutusteks.
Aga isegi unes teadsin, et tegelikult ju tähtedel ja numbritel ei saa olla käsi-jalgu, ammugi ei pea nad rääkima, seega näen und. Ja siis unes hakkasin mõtlema, et äkki mul läheb uni selle ehmatuse ning võimatu olukorra peale (et valemid räägivad) ära. Õnneks ei läinud.

Järellooks - unes välja valitud valem oligi kõige sobivam. :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 07. mai 2012, 10:08 
Eemal
Tegelase avatar

Nägin unes, et mind pandi vangi ja hakkasin seal kohe mingit mässu organiseerima ja oma reegleid kehtestama. Eriti ülbe, ma ütleks. :roll:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 07. november 2013, 10:52 
Eemal
Tegelase avatar

Käisin unenäos Robbie Williamsi kontserdil, mille piletid olid omakorda ka lotopiletiteks ja peavõiduks oli võimalus sõita artistiga kaasa terve kontserttuur, kõik kulud kaetud. Teine koht sai 5000 eurot ja kolmas koht sai ka midagi, mingeid raamatuid ja kilode viisi kohvi jms, umbes nagu Kuldvillakus. Kuidas raamatud ja kohvioad Robbie Williamsi kontserdiga seoses on, jäi selgusetuks. Võitjaks osutus pilet nr 2018, paraku kellegil ei paistnud seda olevat. Ma vaatasin siis oma piletit ja leidsingi sealt numbrid 2018. Lehvitasin rõõmsalt lava poole ja kummardasin publikule, aga ise mõtlesin, et krt, nüüd ma pean selle tüübiga pool aastat kaasa tolknema ja iga õhtu samu laule kuulama.

Kolm võitjat kutsuti siis lava taha ja kui ma seal hakkasin oma piletit kontrollima, selgus hoopis, et see 2018 oli tegelikult 2013. Üritasin salaja ja oskamatult pastakaga 3-st 8 sodida, aga tegin asja veel hullemaks ja tagatipuks torkasin piletile augu sisse. Ja nagu see poleks veel piisavalt hull, selgus, et see polnud üldsegi mu PILETI number, vaid mingi muu suvaline number piletil. Õige pileti number muutus iga kord, kui seda vaatasin ja see polnud igatahes kordagi 2018, vaid mingid 1107, 1431 jne. Mainisin seda vaikselt Marko Reikopile, kes oli kohapealne õhtujuht, aga too käskis mul kuss olla, kuna enam polevat võimalik midagi muuta ja see veel puuduks, kui ta peaks uue loosimise korraldama, sest tal on kohutavalt kiire ühele avamispeole, kus Savisaar peale lintide lõikamise ka mingeid trikke tegema pidi. Seda rääkides Reikop kõhistas naerda, kurjakuulutav pilk silmis, ja oli vahepeal Eerik-Niiles Krossi näoga.

Selguski, et ma oma piletit kellegile esitama ei pea, kõik uskusid niisamagi, et mul on õige pilet ja kohe oli kohal ka Robbie ise, kes mind embas ja sulaselges inglise-eesti segakeeles rõõmsalt juttu ajama hakkas. Minu arust oli ta pilves, aga ma võisin ka eksida. Igatahes oli ta kindel, et me oleme omavahel vanad tuttavad ja kiusas mind koguaeg.

Teised kaks võitjat olid erinevalt minust tohutud Robbie Williamsi fännid ja nutsid ning kiljusid temaga rääkides koguaeg. Kogu seda situatsiooni vaagides otsustasin, et vahetan teise koha saanuga võidud ära: kontserttuur talle, 5000 eurot mulle. Too oli ülevoolavalt tänulik ja vandus mulle igavest truudust ja värki. Siis tehti meist kõigist üks suur ühispilt, kus mul oli miskipärast peas kodukootud villane tutimüts, selline valge-rohelise-punasekirju, põtradega.
Rahaga minema jalutades ja seda igaks juhuks üle lugema hakates selgus, et ümbrikus olid hoopis tuttuued 500-kroonised ja neid ei olnud võimalik üle lugeda, sest ümbrikust ei saanud raha otsa! Et Eesti Pank oli sobivalt kohe 10 meetri kaugusel, seadsin sammud sinna, et raha eurodeks vahetada, aga uksel oli ilmatuma suur silt: "Eesti kroonide eurodeks vahetamise tähtaeg sai oktoobris läbi!"

Vihastasin ja tõusin üles. Pool hommikut oli tuju paha. :roll:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10. november 2013, 12:05 
Eemal
Tegelase avatar

Oli ikka seiklus!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 06. august 2018, 10:49 
Eemal
Tegelase avatar

Nägin unes, et Putini "rohelised mehikesed" ründasid ootamatult Tallinna lennujaama. Et me nägime Thoriniga kõike Ülemiste linnakust pealt, otsustasime sekkuda. Ma kummardasin vahepeal, et tennisepaelu siduda, ja üles vaadates oli Thorin juba vahepeal kangelaslikult surma saanud. See ei meeldinud mulle ja kuna ümberringi vedeles suures koguses relvi miskipärast, siis haarasin maast ühe püstoli ja lasin esimese hooga kohe 2 tüüpi maha, kellest üks ei tahtnud sugugi ära surra ja mul said padrunid otsa - mitte ainult mu püstolil, aga selgus kuidagi, et ma olin kõikide maas vedelevate relvade padrunid suutnud ära kulutada. Mis seal ikka, tõmbasin mõõga (loomulikult ma kannan tenniste ja lühikeste pükstega alati ka mõõka vööl) ja jooksin tormi, rohelised mehikesed panid kõik jooksu ja susisesid mu peale. Thorin ärkas vahepeal natuke ellu ja ütles, et ärgu ma neid kollaste triipudega mehi löögu, need on omad ja üleüldse tema tuttavad. Siis aga eksisin ma lennujaama varemetes ära ja ei saanud üldse enam kedagi mõõgaga lüüa, ei rohelisi ega kollaste triipudega tüüpe.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 585 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse

Otsi :
Mine :