PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 19. juuni 2018, 23:53

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Postituse teema: Keskmaa Ordu käis estconil
PostitusPostitatud: 09. august 2011, 11:51 
Eemal
Keskmaa Ordu Südametunnistus
Tegelase avatar

Postitused: 4695
See on küll uudis juba möödunu kohta, aga veidi hilinenult tuli mulle pähe, et v-o tahaks ka Keskmaa Ordu teada, kuidas me inwega meie kohta estconil ettekannet tegime.

estcon toimus Saarjärve puhkekeskuses ja me oleksime saanud seal tasuta olla ja kõiki lõbusid nautida (esinejad ikkagi!), aga sittagi! Minul oli järgmisel hommikul Eesti teises otsas suguvõsakokkutulek ja inwel ränk tööpäev - Hansapäevadega seoses.
Nii et me anusime Faramiri, et ta meid kohale viiks, ja Manti, et ta laenaks autot Martenile, kes saaks meid õhtul Tartusse tagasi viia (kust mina siis pidin kell 6.14 või umbes nii rongi peale minema hommikul).

Kõik oli väga kena, Faramir väga sõbralik, auto töökorras.
Sõitsime kohale, inwe hõikas "See on õige koht!", kebisime autost välja ja Faramir sõitis minema.

Nüüd läheb jutt lõbusaks.

Plats tundus natuke nagu - hüljatud olevat. Oli palju autosid ja isegi kaks bussi (whoa! ulmehuvilised on kohe bussidega kohale sõitnud?!) aga puudu oli sebiv, suhtlev, õlut libistav ja lobisev seltskond. Inimesed, keda me nägime, ei vaadanud meie poole mitte huvitatud ilmel, mida me uhkete esinejatene oodanuksime, vaid ei vaadanud üldse.
Kuna see kõik oli pisut segadusseajav, otsisime välja naise, kel oli peas nägu, et ta teab asju, ja lisaks käes suur termosmannerg supiga, kindel tunnus, et ta on siin mingi asjapulk.

Mina: "tere! Kas siin on estcon?"
Tema: "Jaa-jaa. Seal mäe otsas majas!"

Jalutame siis veel veidi ringi, sest olime kohale jõudnud ajavaruga ja ettekande plaanijärgse alguseni oli ligi pool tundi.
Jorutame parkimisplatsil. Astume majja. Ronime üles korrusele, kus mingid inimesed väga keskendunult söövad ja meist jätkuvalt absoluutselt huvitatud ei ole.
Ronime alla tagasi, näen mingit regalehe moodi asja ja hakkan ennast sisse kirjutama, et üritusekorraldajad saaksid näidata võimalikult suurt osalenute arvu (sellest, kui oluline on igast regalehti täita, olen beleriande organiseerides täitsa hästi aru saanud). Inwe ütleb, et kuule, see on vist majas ööbijatele. Ma siis sodin oma nime maha ja läheme õue tagasi.
Õue on kogunenud 4-5 suitsetajat ja nad on esimesed inimesed, kes näevad natuke sõbralikud ja suhtlusaltid välja, nii et hakkame uurima, et mis teha? Me peaks esinema ettekandega, aga ei tea, kus ja kuidas.
Nemad vastavad lõbusa bravuuriga, et nemad küll mingeid ettekandeid kuulama pole võimelised, aga mis teemal me seda muidu peaks pidama?
Noh, et Keskmaa Ordu teemal.
Mis asi see veel on? Mõõgavendade ordust olen kuulnud, Liiwi ordust ka, templiordu oli vist kuskil... Aga mis see Keskmaa Ordu on?

Mina arvasin sel hetkel ikka veel, et tegu on lõõbiga ja inwe vastas samas toonis, et no eks ettekandel saate teada siis.

Aga kuna nad tundusid jube tõsimeelsed sellega, et tegelikult ei tea nad ettekannetest midagi, küsisin igaks juhuks veel korra üle, et see siin on ikka estcon?
Ei. See on Keskkonnainvesteeringute Keskus, neil on seal suvepäevad ja õhtul disko.

:shock:
:shock:
:oops:

Eino tore. Aga kuidas me nüüd siis õigesse kohta saame?

:viiuldaja:

Ega midagi. Helistame Martenile, kes tuli järgi ja viis ära. Aja põhjal, mis tal meieni jõudmiseks kulus, saime aru, et ta on koos õige estconiga üsna kaugel olnud.
Hiljem selgus et kahe Eestis asuva Saarjärve puhkekeskuse vahel on üle 40 kilomeeri.

Aga noh, kui me viimaks kohale jõudsime, oli kõik just nii, nagu oodanud olime - inimesed jõid õlut, olid uudishimulikud, suhtlesid ja viimaks õnnestus meil ka ettekanne maha pidada. See oli väga lühike, kuigi küsimused ja meie endi hiilgav ponnistus teha lolli nalja igal pool, kus vähegi sai, venitasid ikkagi pool tundi täis.

Ettekande pealkiri oli "Keskmaa Ordu - müüt või tegelikkus?"
ja me püüdsime ümber lükata meie kohta kujunenud müüte, mis ses mõttes ei olnud väga edukas strateegia, et pidevalt inimesed küsisid "Oot, aga kelle meelest need asjad niimoodi on?" ja me olime sunnitud keerutama ja ebamääraseid vastuseid andma, sest hakata nimesid ette lugema oleks kuidagi ebapädev olnud.

Aga igatahes sai ettekanne peetud, meile esitati maa ja ilm lisaküsimusi ja viimaks viis Marten meid veel ära ka.
Selle eest me tegime inwega talle kooki.
Sest see oli temast nii äge.

Ja nüüd me teame, et üks neist nimetutest "ränduritest" kes meil aeg-ajal lehe peal tolgendab, ei olegi mingi bot vaid hoopis päris elus ulmehuviline, kes meie tegemistel salamisi silma peal peab.

Tervitused sulle!

Soovijatele võin saata ka meie ettekande teksti mailile. Et te ikka teaks, kuidas teid TÄPSELT esindati. Aga avalikult välja ei pane, sest v-o me tahame seda veel kunagi kasutada :mrgreen:

Tera paremas käes,
jalge all lõriseb maa,
pilkavalt irvitab taevas.

kelner? midagi verist ja rrrrromantilist mulle, paluks

Üles
 Profiil  

Postituse teema: Re: Keskmaa Ordu käis estconil
PostitusPostitatud: 09. august 2011, 12:32 
Eemal
Ordumeister
Tegelase avatar

Postitused: 2935
ma lisaks veel seda, et oma rüütelliku hädas neiudele appitõttamisega on Marten meie poolt lahkelt iga kell oodatud Orduga liituma, sest meil on selliseid noori vapraid mehi viimasel ajal niigi kuidagi väheks jäänud.

ja ulmikud on täpselt nii toredad kui arvata oligi ja loodetavasti kohtume me nendega edaspidi ka Ordu avalikel üritustel.

Üles
 Profiil  

Postituse teema: Re: Keskmaa Ordu käis estconil
PostitusPostitatud: 09. august 2011, 19:37 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
inwe kirjutab:
ma lisaks veel seda, et oma rüütelliku hädas neiudele appitõttamisega on Marten meie poolt lahkelt iga kell oodatud Orduga liituma, sest meil on selliseid noori vapraid mehi viimasel ajal niigi kuidagi väheks jäänud.

Kusjuures see pole tal esmakordne oma kangelaslikkuse näitamine. :)

Seiklused olid Teil ikka päris põnevad. Ja kirja pandud tõelise meistri käega.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 3 postitust ] 

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse