PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 19. juuli 2018, 11:48

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Postituse teema: Dokumentaalid
PostitusPostitatud: 08. mai 2010, 21:16 
Eemal
Ordumeister
Tegelase avatar

Postitused: 2935
ma usun et igaüks on näinud mõnda väga head.

minu viimase aja top 3 (save tha planet lainel):

No Impact Man - ühe mehe ja tema perekonna projekt elada terve aasta järjest vähendades oma ökoloogilist jalajälge. selliseid väljakutseid on viimastel aastatel väga palju olnud ja netist leiab mitmeid plogisid teemal 'kuidas ma elasin aasta ilma vetsupaberita' ja '365 päeva ilma plastikuta' jne, see on üks siuke, millest tehti ka dokumentaalfilm. see võibolla ei ole vaatamiseks neile, kes ei tea, miks on lennukiga lendamine halb või mis eristab mahetoitu muust - siis tasuks ehk alustada natuke lihtsamatest asjadest (nt sellest raamatust), aga mulle meeldis. see näitas suhteliselt ilusti, kui paljude 'elementaarsete asjadeta' inimesed tegelikult hakkama saavad ja mis siis on lõpuks selle kõige positiivsed tagajärjed.

Food, Inc. - Ameerika toidumaailma telgitagused. päris hull, kas te teadsite et ameeriklased toidavad lehmi maisiga? või et erineval kujul on maisiprodukte sees 70% ameerika poelettidel olevas kaubas? või et miks see kõik halb on? ma väga tahaks teada, kuivõrd Eesti olukord sarnaneb sellele, mida ma filmis nägin, aga ma ei tea kui palju sellist infot vabalt kättesaadav on.

The Age of Stupid - see pole küll päris dokumentaal, vaid tulevikku paigutatud tagasivaade meie ajastule läbi erinevate dokumentaaliklippide. ma igaks juhuks mainin, et ma ise ei usu, et inimkonnal kliima soojenemises väga suur roll on, me ju elame jäävaheajal. aga see ei ole vabandus süsihappegaasi lõputult toota ja planeeti reostada.

edasi võite lasta juba vähem ökolainel, öko on nõme sõna niikuinii.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 1 postitus ] 

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse