PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 22. juuni 2018, 05:47

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Postituse teema: Dog Soldiers
PostitusPostitatud: 11. detsember 2005, 01:00 
Eemal

Postitused: 151
http://www.imdb.com/title/tt0280609/

On keegi näinud?

Tegu on 2002 aasta horror\actioniga. Inglise\*Mingiriik*(ei tule meelde) film. Tegu on selle kümnendi ühe parima õudukaga(mina arvates, muidugi). Võibolla peaksin ütlema - õudusmäruliga. Olgu kohe öeldud, et nõrganärvilistele ei soovita. Samas "gore" fännid selle poole kummardama ka ei hakka. The Thingini ei küündi, ÕNNEKS. Ja rõvedused ei ole filmi keskmes. Ise pidin pead ära pöörama mingi 2-3 korda.

Väga lühidalt süžee:
Igatahes, tegevus toimub Šotimaal. Kamp sõdalasi saadetakse sügavale metsa treeningule. Neid ründavad libahundid. Üks tundmatu naine päästab nad, oma džiibiga. Kõik varjuvad ühte majja(ikka metsa sees, tsivilisatsioon kaugel-kaugel). Ja libahundid hakkavad maja vallutama....

Tundub lihtlabane. Praktiliselt pool filmi on märul. Aga ma julgen isegi väita, et see on sügavamõtteline(kuigi võibolla mõned, kui on üldse keegi, kes seda näinud on siin, ei nõustu minuga).

Aga vaadake ise :P. See film saab raudselt (kultus)klassikaks.

Seersant Harry G. Wells(austus kirjanikule, jah) on arvatavasti kõige paremini õnnestunud tegelane("good guy", sis), keda ma õudukates näinud olen.

Ma ei räägi rohkem, filmis on ikka mõned üllatused ka. Ise nägin mitmeid neist tulemas, aga noh, mõni äkki ei näe.

Mitte ainult horrori fännidele.

Millalgi peaks järg tulema. Ma ei looda midagi sama head, aga ehk tuleb normaalne.

Elav näide sellest, et alati ei ole süžee tähtis, vaid kuidas täpselt kõik teostatakse. Ee, saate aru küll vast, mis ma nüüd öelda tahtsin.

ps. Üks paremaid tsitaate filmist - üks sõduritest kaotamas võitlust libahundiga: "I hope I give you the shits, you fucking wimp."

(paistab, et pole keegi\ei mõjunud...kahju. Enivei, igale horrori fännile kohustuslik!Torus üleval(sealt saingi, hea kvaliteet))

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 13. detsember 2005, 21:15 
Eemal
Peidetud Kuningriigi Rõvedaim Mees
Tegelase avatar

Postitused: 1182
tähendab kunagi ekspressis mart juur arvustas seda ja ütles, et see on jumala pask.
ja siis millegi pärast on see päris tihti igal pool videolaenutustes mulle silma hakanud. ja iga kord mõtlen, et prooviks äkki ära. õnneks pole siiani kiusatusele järgi andnud...

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 15. detsember 2005, 13:17 
Eemal
Korra looja
Tegelase avatar

Postitused: 133
Mart juure arvamusi zhanriteoste kohta ei maksa tähele panna, neeed on täiesti kontekstist väljas. Selline eesti värk, et juhuslik arvustaja (toimetaja tuttav) viskab töö kähku valmis.
Dog Soldiers oli täiesti ok film. Pisut parem kui tavaline meinstriim horror.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 16. detsember 2005, 01:18 
Eemal
Keskmaa Ordu Südametunnistus
Tegelase avatar

Postitused: 4695
Muusika arvustamisel kasutab mart Juur 50% juhtudest hindeid 10 või 1, 25% juhtudest hindeid 9 või 2 ja ülejäänud 25% on 5.
Ja arvustused ise on kokkuvõttes "see on hiilgav ja imepärane" või "see on täielik saast juba kasvõi seepärast, et ükski viisakas muusik ei kannaks kunagi sellist mütsi".

Ma ei saa siiamaani aru, miks tal lastakse muusikat arvustada.
Isegi mina, kes ma muusikatööstuse maiuspaladest peaaegu midagi ei tea, suudan olla adekvaatsem.

Tera paremas käes,
jalge all lõriseb maa,
pilkavalt irvitab taevas.

kelner? midagi verist ja rrrrromantilist mulle, paluks

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 16. detsember 2005, 08:45 
Eemal
Maakonna Kojaülem
Tegelase avatar

Postitused: 2621
Jah, aga veidral kombel olen ma Juure õhtusel mitu plaati muretsenud ja pole veel kordagi pettunud. Mulle Juure 10 sobib :P, vähemalt mis tema muusikamaitsesse puutub.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 18. detsember 2005, 22:15 
Eemal
Peidetud Kuningriigi Rõvedaim Mees
Tegelase avatar

Postitused: 1182
ega ma tema arvustusi ka fanaatiliselt ei jälgi, aga sitta ta kiitnud ei ole. tegelikult paistab tal päris hea muusikamaitse olevat.

kui ma nüüd neid asju meenutama hakkan, mida ta kiitnud on, siis esimese hooga tulevad meelde shelton san, pedigree, nick cave and the bad seeds, the greatful dead...

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. detsember 2005, 10:33 
Eemal
Maakonna Kojaülem
Tegelase avatar

Postitused: 2621
Electric Six ja Butthole Surfers ka. Ja vist oli ka Scissor Sisters

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. detsember 2005, 17:00 
Eemal
Keskmaa Ordu Relvakandja
Tegelase avatar

Postitused: 459
vaatasin ära, päris huvitav film oli. eriti meeldis see kuidas superattackiga tüübi kõhtu kinni liimiti, et soolestik välja ei ripuks

"I fimly blieve that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear is that moment when ha has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - VICTORIOUS." - Vince Lombardi

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. detsember 2005, 17:22 
Eemal

Postitused: 151
Grom kirjutab:
vaatasin ära, päris huvitav film oli. eriti meeldis see kuidas superattackiga tüübi kõhtu kinni liimiti, et soolestik välja ei ripuks

Meeldis :? ? Endal oli see üks neist paarist korrast kus silmad tahtsid mujale vaadata. Aga jah...IMDB triviast lugesin, et seersant(ei tule näitleja nimi meelde) sai siis päriselt teine kord liti vastu nägu :D . Ta oli stseeni jaoks ka tegelikult purju võtnud, Kevin McCidd virutas millegipärast liiga jõuliselt ja läks pihta.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 9 postitust ] 

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse