PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 19. juuni 2018, 23:27

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Postituse teema: P.J. muu looming
PostitusPostitatud: 12. detsember 2003, 08:32 
"Rämpsfilmide kullafondi kuulub kindlasti ka Jacksoni «Braindead», kus kogu trall käib zombide ümber. Lõpuks niidetakse neid muruniitjaga ning paljudele on kuidagi eriliselt meelde jäänud episood, kus laialipudenevate liikmetega zombistunud meesvaimulik on misjonäripoosis vahekorras naiszombiga, endal teivas kerest läbi löödud"

"elav surnu (Peter Jackson ise!), kellel on pea lõhki löödud, astub omaenda väljapudenenud ajutükile, kraabib selle seejärel talla alt, topib pähe tagasi ja tõmbab laiali laguneva peakolu püksirihmaga kinni."

Ülaltoodud lõigud on väljavõtted Peter Jacksoni varasema loomingu (siis "Braindead" ja "Bad taste") kirjeldustest. Juhtusin neid eile lugema seoses Seminariks ettevalmistumisega. Tunnistan ausalt, et puksusin neid ridu lugedes naerda. Tundsin äkki hingesugulust selle habemikuga. Ja loomulikult tekkis mul tahtmine neid filme vaadata. Et tüübi (P.J.) mõttemaailmast selgemat pilti saada.

Minu küsimus - kas meie seas on kedagi, kes on P.J. varasemat loomungut näinud? Kui jahh, siis milliseid filme ja mis on Teie kommentaarid neile?
Kas ja kust oleks Eestis võimalik Tema filmidele käppa peale panna?

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. detsember 2003, 11:15 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Mingi tuttav tunne tekkis, kui lugesin zombide niitmisest, kuid nii ebamäärane, et võin öelda ainult, et toda filmi nägin telekast, aga millises keeles, ei mäleta. Võimalik ka, et oli mingi muu film ..

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. detsember 2003, 15:45 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 571
Mina olen näinud The Frighteners`i. Jättis mulle küll sellise jacksonliku mulje. Idee oli huvitav ja Michael J Fox peaossa sobis ka hästi.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. detsember 2003, 15:50 
Eveningstar kirjutab:
Mina olen näinud The Frighteners`i. Jättis mulle küll sellise jacksonliku mulje. Idee oli huvitav ja Michael J Fox peaossa sobis ka hästi.

Aijaaa - see oli ju alles sel sügisel. Või ma eksin. Ei ma ei eksi. Või eksin ikka. Ei siiski....Või ikkagi. Jajaa - tuleb meelde küll. Selline üsna jabur asi oli.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. detsember 2003, 16:01 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Huvitav mis selle filmi eestikeelne nmi oli, mingit Foxiga filmi vaatasin küll ühelt Eesti kanalilt. Aga pealkiri ei tule momendil meelde.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. detsember 2003, 16:27 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 571
film tuli jah vist tv3-st sügise poole, aga eesti keelset pealkirja ei suuda kahjuks meenutada.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. mai 2006, 21:34 
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel
Tegelase avatar

Postitused: 5079
Vaatasin Braindeadi.

Krt, muhe kiiksuga film oli alguses. Ja lõpus oli lihtsalt geniaalne rõvedus. Kui mitte vaadata filmikunsti konservatiivse nurga alt ega otsida mingit mõtet, vaid vaadata seda liberaalsel meelel kui kiiksuga filmi, siis lahutab meelt küll. Igav küll ei hakka. Absoluutselt geniaalne, kuidas inimesed suudavad poolteist ekraanitundi sisustada originaalsete, geniaalsete ja mittekorduvate täiesti uskumatult rõvedate stseenidega.

Ja ma oma ülimas tarkuses hakkasin filmi ajal pizzat sööma... :)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 7 postitust ] 

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse