PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 22. juuni 2018, 05:41

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 63 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. märts 2005, 19:27 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 801
Simbelmyne kirjutab:
Nah, järgmine laub'a näidatasse jälle sedasamust toredat vilmi, millega see teema siin algas... Ja mina muidugi viitsin kell üksteist* akata vahtima... Ei, oh ei, rohirrimite esiemal on siis juba ammu uneaeg... ;)
Ilmas ei ole õiglust...

*Kell üksteist öösel, eks ole...

Ja järsku paneks siis juba kirja ka, et kuskohas näidatakse... mina küll vaataks.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 17. märts 2005, 22:27 
Eemal
Angmari Kojaülem
Tegelase avatar

Postitused: 1743
26. märts Kanal2 kell 23.10 Bram Stokeri Dracula

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 18. märts 2005, 14:18 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 578
Just täpselt, jah, äste öeldud, Adunaphel. Ma ei söanda hakata kordama. :lol:

Oh, I wish I was a punkrocker with flowers in my hair!

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 18. märts 2005, 14:35 
Eemal
Tegelase avatar

Mis teeb muidugi mu meele kurvaks, sest seda kanalit me siin saarel eriti vaadatavalt ei näe... ja ma tõesti ei viitsi iga filmi pärast minna õue seda 12. meetrist masti pöörama... aga aitähhh vastuse eest siiski...

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 20. märts 2005, 11:08 
Eemal
Tegelase avatar

Kanal2 on üldse kehvapoolne lehvimine. Mul sama asi maal (u kaksteist kilti Raplast lõuna pool) - no mida ei näe, seda ei näe. Ma tookord ei teind kohati nägudelgi vahet, aga ära ma ta ikka vaatasin kuidagi... Vaat nii kõva mees olin. :lol:

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 20. märts 2005, 12:54 
Eemal
Korra looja
Tegelase avatar

Postitused: 879
Tsiteeri:
Vaat nii kõva mees olin.

...ja ma olen alati arvanud, et sa nõrgema sugupoole esindaja oled ;)

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 20. märts 2005, 13:08 
Eemal
rändur ja Durini Koja Sell
Tegelase avatar

Postitused: 3340
No misasja sa seda udust pilti ikka jöllitad, mul nagu ajaga rohkemgi teha (kasvõi diablot taguda), kui et püüda eristada, mis on mis, ja kes on kes. Ja pealegi meil vist mingi ports filme üldse vaatamata neist asjust, mis kunagi keeniuselt laenasime. Mingi vambikas peaks kah olema.. uurin kohe.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 20. märts 2005, 13:56 
Eemal
Tegelase avatar

Simbelmyne kirjutab:
Kanal2 on üldse kehvapoolne lehvimine. Mul sama asi maal (u kaksteist kilti Raplast lõuna pool) - no mida ei näe, seda ei näe. Ma tookord ei teind kohati nägudelgi vahet, aga ära ma ta ikka vaatasin kuidagi... Vaat nii kõva mees olin. :lol:

Ma olen siin Saaremaal ka märulifilme vaadanud ja vaatan regulaarselt «Ärapanijat»... kuid hurmava pildikeelega Dracula-filmi ma nõnda labastama ei hakka.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 20. märts 2005, 16:07 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 2035
Kas Diablo-tagumine pole ka mitte ajaraisk?

Igaühele oma.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 20. märts 2005, 16:15 
Eemal
rändur ja Durini Koja Sell
Tegelase avatar

Postitused: 3340
Veel ullem ajaraisk on pingutada oma silmi, siiski midagi nägemata...
BTW. nüüd mängin diablot siis, kui ootan vee soojenemist või midagi sarnast...

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 21. märts 2005, 22:05 
Eemal
Tegelase avatar

ulmeguru kirjutab:

Ma olen siin Saaremaal ka märulifilme vaadanud ja vaatan regulaarselt «Ärapanijat»... kuid hurmava pildikeelega Dracula-filmi ma nõnda labastama ei hakka.

Ai-oi, küll nüüd sai esiema alles pähe! :lol: Ma luban, et ma enam nii ei tee. Ei poolda ka ise ilusate asjade labastamist. Aga vaatamisest üldse loobuda nagu ka ei suutnud... Seda enam, et see pilt/pildi puudumine nagu vaheldusid aeg-ajalt, kord oli seis sandim, siis jälle parem.

P.s. Tantilion, sa tõesti ei eksinud oma arvamistes. Kuivõrd rohirriminaist on võimalik nimetada "nõrgemaks" sugupooleks. (Siinkõnelev isend ei tee niisukesest apsakast suurt nummert, aga meie maa naesed on üldiselt kõvad mutid ;) )

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 22. märts 2005, 00:14 
Eemal
Tegelase avatar

Simbelmyne kirjutab:
ulmeguru kirjutab:

Ai-oi, küll nüüd sai esiema alles pähe! :lol:

Kas ma julgeks... :shock:

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 22. märts 2005, 00:34 
Eemal
Korra looja
Tegelase avatar

Postitused: 879
Ja kui vampiirifilmidest rääkida, siis kindlasti tuleb vaadata Öist Vahtkonda, ehk Nightwatchi ehk Notšnoi Dozori.
Selle filmi vampiirid on küll eripärased ja veidi kummalised, aga film iseenesest on olnud nii suure eelarvega, et kohe mitte kuidagi ei tundu, et tegu on vene filmiga. Kõiksuguseid "lambi" kaadreid on palju, CGI on üle prahi, näitlejatöö korralik. Esmaklassiline igal juhul.
Kuulukse kogus see Venemaal rohkem vaatajaid, kui Kuninga Tagasitulek, ja see on romaani esimese osa kolmandiku ekraniseering, nii et on oodata triloogiat (kui mitte kolme triloogiat).

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 25. märts 2005, 12:37 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 220
Vaatasin cooli pealkirjaga maakeeli Tera - Kolmainust. Kes ei viitsi pikemalt lugeda, siis ütlen oma arvamuse kohe ära - tänu Erule, et ma seda kinno vaatama ei läinud.. kahju on ainult, et raiskasin 2 tunni jagu oma aega..

muudetud: NB! Spoilerdan alljärgnevalt kogu filmi kõigile mittenäinuile ära!
Siinkirjutaja soovib tänada oma põhikooli õpetajaid, produtsenti, visuaalefektide tiimi, ema ja Er-Murazori asjaliku kommentaari eest :)

Filmi vaatamise walkthrough (kirjutatud filmi vaatamise ajal)

Vampiire on hea tappa - nende kehad hävinevad jäljetult kohe surmava löögi saamise hetkel. Sul peab küll konkreetne riistvara olema, millega lüüa, kuid kui sul see on olemas, on asi käkitegu.
Või no lähemal vaatusel jääb järgi mingi tuha moodi hapnikuga reageerimisel tekkinud jääk, aga see on "gone with wind".

-- Siis pärast seda kui olin seda mõelnud, ütles sama ka Blade'i varustaja-vana.

Vampiirid "avastasid uue mooduse", kuidas Bladega tegeleda - ässitasid inimesed talle kallale. Need võtsid ta kinni ja siis vampiirid tulid teda hävitama. Pidasid loomulikult maha piisavalt pika "me oleme paremad kui sina" monoloogi ja sel ajal jõudsid juba "abiväed" appi - Blade põgeneb nende abiga. Siis ilmub surnud Whistleri tütar välja ja ütleb, et nad on ise kah juba tükk aega vampiire jahtinud - samas linnas ja Blade ei tea midagi.
Pahad vampiirid äratasid Dracula üles Iraagi alal asuvas Sumeri/Babüloni templis ja nüüd see ilus-poiss on jällegi samas linnas.
Nüüd jutustatakse ümber Dracula legend, et Sumeris sündis esimene omalaadne - homo nocturnum. Ta "lõikas end ajastutest läbi" ja siis korraga kadus. No ja nüüd vampid leidsid ta, äratasid ta üles ning ta on pisut pahane, et ta und segati.

Sunnitud dialoogid ja one linerid Snipes'ilt.
Sarkastilised ja humoorikad märkused teiselt noorelt-vampiirikütilt.

Stsenaristid said eriti originaalse idee vaadates Matrixit ja said idee - masinad/energia == vampiirid/veri.

Muidu on käigus mingid ulmerelvad, kuid tibi leidis järsku mingi tavalise revolveri ja käib nüüd sellega ringi.

Siis tuli Dracula ja tappis kõik uute vampiirijahtijate sõbrad. Nüüd peab Blade minema muidugi ja "Drake" tapma.

Klassikaliselt haige lähenemine - väiksemad pätid on näotud, mustas maskis tegelased, kes on filmis lihtsat suremiseks. Oma 20 stunti said vist nende osadega tööd. Tööhõivele kindlasti hea.

Kui lõpulahing oli juba lõpukorral, siis Dracula muutus ja Blade ootas rahulikult oma 7 sekundit tema all lamades, millal too muutub oma "koledasse vormi". Mõistlik ju.. ta võitles ainult oma elu eest.

Teine viga - Blade oli tal käes, kuid siis ta viskas ta eemale seina. Kui sul on vastane juba käes, mis sa tast loobid, et anda võimalust tal midagi ette võtta.

Huvitav oli ka see, et kas too noor vampiirikütt polnud mitte ise ka vampiir? Ehk siis, miks talle see paha viirus ei mõjunud.. No loomulikult oli Blade'i immuunsüsteem piisavalt tugev, et võidelda viirusega - peab ju olema võimalik järge teha.

Kõige lõpuks kahetsen, et viitsisin kulutada üldse aega selle kirjutamiseks. Aga mis tehtud, see tehtud. Võin selle ka siis juba avaldada.

Viimati muudetud: Mortimer; 26. märts 2005, 00:21, muudetud 1 kord.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 25. märts 2005, 17:48 
Lihtne soovitus tulevikuks - kirjuta oma ümberjutustuse algusse märgatavalt (näit boldis) sõna "spoiler" või midagi säärast. Isegi säändsete saastfilmide puhul nigu seesama mida Sa kirjeldad.

Üles

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 63 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 2 tundmatut seiklejat

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse

Otsi :
Mine :