PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 16. juuli 2018, 04:49

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 98 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Sõnum
 Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. jaanuar 2006, 18:35 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 62
Sigma kirjutab:
Ning lisaks oli algselt ellujäänuid 40 ringis, peategelaste arv on umbes 15. Lihtsalt mõni "tagaplaanil olnud" tegelane tuuakse esile.

Ma saan sellest aru küll, aga ikkagi on imelik, et mida need teised inimesed sel ajal tegid, kui toimusid justkui väga olulised asjad.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. jaanuar 2006, 19:53 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 71
Asukoht: Kuskil väga tumedas koopas ootamas oma aega naaseda kurjuse teenistusse.
Lómelindi kirjutab:
Sigma kirjutab:
Ning lisaks oli algselt ellujäänuid 40 ringis, peategelaste arv on umbes 15. Lihtsalt mõni "tagaplaanil olnud" tegelane tuuakse esile.

Ma saan sellest aru küll, aga ikkagi on imelik, et mida need teised inimesed sel ajal tegid, kui toimusid justkui väga olulised asjad.

Paljud olid peamiselt Rannas/koobastes, lihtsalt proovisid ära elada.
Ise hakkan kohe Teise hooaja 11. osa vaatama.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. jaanuar 2006, 23:16 
Eemal

Postitused: 194
Lómelindi kirjutab:

Nõus, et see pole väga tõenäoline, et kõik tähtsad sündmused alati nende ~15 peategelasega juhtuksid. Aga tegu on ikkagi fiction'iga ning tehtud loo jutustamise huvides.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 26. jaanuar 2006, 21:53 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 220
SPOILERDAN hüpoteetiliselt

Lómelindi kirjutab:
Kusjuures, mina nagu mõtlesin, et ma teen nalja ja et tegelikult on see ikkagi midagi, hm, noh, mingi tõeline koll. Sest no päriselt, mida need jääkarumõmmid sellise saare peal teevad??

Minul on hüpotees, et jääkaru(-d?) tekitas poiss (kes praegu lännü on) saarele oma koomiksilugemisega. Isa ütles ju, et tal on teatavad võimed. Saar kui selline müstiline koht lihtsalt võimendas kõigi kohalolijate ekstrasensoorseid omadusi. Üks mees sai jalad alla ja üks naine hakkas kuulma mingeid hääli, mida nüüd ka teised kuulevad. Rousseau "hääled" võimendusid ka reaalsusse sellel saarel.
Kuidas see oligi, et "saar annab midagi sulle ja sina annad midagi saarele". Küsimus, et mida keegi vastavalt saarele on andnud?

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. veebruar 2006, 00:52 
Eemal

Postitused: 151
Sigma kirjutab:
fadalow kirjutab:
Samas mõni asi on päris hea. William Fichtner näiteks.

William Fichtner on sarja üks parimaid asju. Väga mõjuvõimas esitus, eriti veel mõnest järgnevast osast.

Originaalsust vähe ja klišene? Võibolla, kuid järgnevaid osasid näinuna ei üteks, et väga. Eks need kõik ole subjektiivsed asjad - ühele meelib üks, teisele teine. Esimene osa andis päris hea sissejuhatuse sarjale - teised osad on ka sellised. Sarjal on omapärane stiil ning mulle meeldib.

Kui plaanid edasi vaadata, siis anna teada kuidas meeldis.

Sain täna kolmanda osa vaadatud. Kolmas on huvitavam kui esimene ja teine. Nagu X-files aegluubis :). Talumatult aeglane on ta tõesti...

Lost - viimane osa oli jälle(ehk siis vahepeal olid üsna kesised)hea. Muidugi räägin teisest hooajast, see Sayidiga osa.

Kuna siin juba on selline offtopic, siis: Hingede meri(Sea of Soulds).
http://www.imdb.com/title/tt0372091/
Neljapäeviti TV3 kell 23.00(vähemalt esimene osa oli sellisel ajal).
Inglise ulme(telekava väidab, et USA, aga IMDB ütleb, et Inglise, ja see on kohe raudselt Inglise, no lihtsalt sisetunne ütleb).
TV kava kirjeldab seda kui ""Salatoimikud" šoti kastmes"(täna ei saa üle ega ümber X-filesidest :?). Päris sobilik. Aeglane, filosoofiline. "Miks ei uurita idas reinkarnatsiooni(sain selle sõna õigesti kirjutatud?)? Aga miks, on ju teada, et see on olemas. Miks läänes ei uurita? On ju teada, et seda ei ole olemas" jne. Esimese osa põhjal ütleks, et väärt vaatamist.
ps. Sisust. Parapsühholoogid(?) uurivad kummalisi juhtumeid. Peategelane(mees) on üsna avatud meelega, siis on naine, kes on, imo, veel avatuma meelega, ja siis on mees, kes on skeptik. Nimed ei jäänud meelde.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. veebruar 2006, 14:01 
Eemal

Postitused: 194
fadalow kirjutab:
Sain täna kolmanda osa vaadatud. Kolmas on huvitavam kui esimene ja teine. Nagu X-files aegluubis :). Talumatult aeglane on ta tõesti...

Paljudele see alguse aeglus jah ei meeldi. Kuid asi muutub märgatavalt pärast 8.-9. osa, kiirust lisatakse jõudsalt ning vahe on nagu öö ja päev (selgelt näha, et ülevalt tuli käsk tempot lisada). Kuid mulle on aeglane tempo meeltmööda, näitlejad saavad võimaluse särada, mõni varasem osa püsibki suuresti William Fichtner õlgadel. Praegu kui mul 16 osa nähtud, siis tundub et sari muutub aina paremaks. Viimased episoodid on isegi Lost'i osadest paremad olnud.

Lost: Viimane osa oli hea, kuid arvan et esimesele hooajale jäädakse praegu selgelt alla. Lood ei ole enam nii põnevad kui varem.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. veebruar 2006, 16:20 
Eemal
Maakonna Kojaülem
Tegelase avatar

Postitused: 2621
Esimese hooaja kokkuvõte
8)

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 22. aprill 2006, 22:49 
Eemal

Postitused: 151
Hmm. Ma ei saa enam eriti midagi aru. Miks Libby haiglas oli? Kui ma esimeses hooajas enamvähem kõigest aru sain, siis nüüd ma ei viitsi arvata ka enam. Lihtsalt nii segane on.

Kuskilt lugeda selle kohta on ka täiesti mõttetu üritus. IMBD-ist midagi leida on veel eriti võimatu. Seal tuleb umbes iga mõne minuti tagant keegi jälle uue teooriaga välja. Muide, viimased osad on minu meelest natuke-natuke paremad. Bernardi ja Rose flashback oli päris huvitav.
Siiski, üldiselt, nad võiks need meenutused ära kaotada.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 98 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse