PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 19. juuni 2018, 23:28

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 281 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Järgmine
Autor Sõnum
 Postituse teema:
PostitusPostitatud: 24. märts 2004, 08:53 
Azaghal kirjutab:
võib tunduda uskumatu, aga Gibsoni "Passion" teeb tõenäoliselt USA's RoTK'le tuule alla........

Julgen selles hetkel veel kahelda, kuid USA puhul poleks samas ka mingi ime - on seal ju teisigi vahvaid väärtfilme, mis teeninud RoTKist rohkem. Näiteks Spider Man 403,7 miljonit RoTK 373,4 vastu.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 24. märts 2004, 09:38 
Passion on filmina siiski teisest puust kui Spiderman......

Mulle hakkab muide tunduma, et see juutide hala ja hädakisa filmi suunas oli Gibsoni ja tema tiimi hea promotrikk - eks see kolossaalne publicity need hordid kinno tõigi......

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 24. märts 2004, 09:46 
Azaghal kirjutab:

Mulle hakkab muide tunduma, et see juutide hala ja hädakisa filmi suunas oli Gibsoni ja tema tiimi hea promotrikk - eks see kolossaalne publicity need hordid kinno tõigi......

Nojahh - eks ärgitab see meidki kinno minema, et oma silmaga kaeda, et mis õudusega siis tegu on.

Samas - reklaamklippide järgi jääb mulje, et tegemist on ehtgibsonliku üledramatiseerimisega, mis jõuab sedavõrd võikasse vormi, et minnakse vastuollu lausa loodusseadustega - Kristusest voolab piinamiste järel välja vähemalt 3 inimese jagu verd ja peale seda teeb tüüp veel tegemisi. No ma saan aru, et tegemist on jumalapojaga, kuid miskid reeglid võiks ka talle kehtida.

Selline üledramatiseerimine on eriti hea vahend jänkide hüperhüsteerilise mõttemaailma köitmiseks.

Samas ma nagu kahtlen, et keegi sellist filmi nagu teist korda vaatama läheks. Ja siit ka kahtlus selle suhtes, et Passion RoTKile ära teeb!

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 24. märts 2004, 09:56 
Ma olin ise samal arvamusel analüüsides situatsiooni samamoodi korduvvaatamise põhjal, aga seda kuni viimase nädalavahetuseni - Passion on iga päev alates 13. märtsist teeninud ROTK'st keskmiselt 20-40% rohkem.

Teeme asja põnevamaks - väike Ordu sisene kihlvedu......

Väidan, et Passion boxoffice ületab USA's RoTK'i oma.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 24. märts 2004, 10:06 
Azaghal kirjutab:

Teeme asja põnevamaks - väike Ordu sisene kihlvedu......

Väidan, et Passion boxoffice ületab USA's RoTK'i oma.

:lol: :lol: :lol: Mnjahh - suhteliselt peaks ta juba ületama RoTKi filmi tootmise alla pandud dollari rentaabluse poolest. Sellegipoolest võtan selle kihlveo vastu. Kaotaja teeb ... nohh mõõdame õlledes või kuidas? 8)

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 24. märts 2004, 10:40 
Nöus - kaotaja ostab võitjale õlled seni kuni võitjal piinlik hakkab :lol:

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 24. märts 2004, 10:46 
Azaghal kirjutab:
Nöus - kaotaja ostab võitjale õlled seni kuni võitjal piinlik hakkab :lol:

Khm! Määrame kohe ka selle piinlikkuse määra *vaatab lakke* jahh - 4 õlut. Sellist keskmise kangusega! 8)

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 24. märts 2004, 13:27 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 2035
Noh, eks kõik kristlased käivad vaatamas.

Mina lähen lihtsalt huvi pärast, ise olen sügavalt kristluse vastu, aga filmi tahaks näha küll.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 25. märts 2004, 11:57 
Eemal
Keskmaa Ordu Südametunnistus
Tegelase avatar

Postitused: 4695
Miks peaks kõik kristlased seda vaatama minema? Meenutagem, et tegu on FILMIGA, kellegi M. Gibsoni nägemusega asjast (ja kassatulu arvestusega pealekauba), mitte autentse pildiga, MIS SIis IKKagi Tookord Juhtus.
Mis MIND eelkõige huvitab, on just see jumalapoegluse küsimus - et kas see on filmis selgelt ära öeldud, et jah, oli tõesti kodanik Jumala kodanik Poeg.
Minu meelest on Jeesuse lugu väga hea lugu - loona. Ainult et nii palju, kui mina sellest aru saan, üdini inimlik lugu oma aja revolutsionäärist, kes sai tunda ülimat populaarsust rahva hulgas, ent jäi ette poliitikale, poliitikutele ning hulgale oma rahva patriootidele - ühesõnaga, ta muutus ohtlikuks liiga paljudele korraga. Õigupoolest, kui seda kristlusega ei seostataks, ma kannaksin hea meelega kristuse pilti särgi rinna ees oma loomupärase mässumeelsuse manifestina. Ikka parem kui peast põrunud mõrtsuk Che Gueavara (kuigi ka too, kristalselt aus olles, näeb vägagi esteetiline välja). Kuid jeh, praeguses olukorras paistaks see pigem usulise manifestatsioonina, nii et jääb ära.

Tera paremas käes,
jalge all lõriseb maa,
pilkavalt irvitab taevas.

kelner? midagi verist ja rrrrromantilist mulle, paluks

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 25. märts 2004, 12:04 
Murumuna

Enne fimi levisse laskmist olla seda vaadanud Paavst koos Kardinaldiega isiklikult ning öelnud, et jah - tegemist on autentse pildiga Kristuse viiamasest 10 tunnist. Gibson poleks muidu seda filmilevisse lasknud, kuna ta on süvakatoliiklane.

Kordan veelkord - seda ütles Paavst.

Ma pole süvausklik, aga kui kellegi sõnal on teemas kaalu, siis on see Paavst.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 25. märts 2004, 12:08 
Tõde on paraku selles, et ka Paavsti nägemus asjast on AINULT subjektiivne!

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 25. märts 2004, 12:09 
Eemal
Keskmaa Ordu Südametunnistus
Tegelase avatar

Postitused: 4695
Ja pealekauba on paavst ju katoliiklane, aga meil on ju veel õigeusklikud, luterlased, babtistid, mormoonid...

Tera paremas käes,
jalge all lõriseb maa,
pilkavalt irvitab taevas.

kelner? midagi verist ja rrrrromantilist mulle, paluks

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 25. märts 2004, 12:11 
Küsimus on subjektiivsuse tasemest. Objektiivsed saavad olla ainult Kristuse kaasegsete arvamused.

Igatahes Paavsti subjektiivne arvamus on käesoleva foorumi liikmete subjektiivsetest arvamustest kordi objektiivsem.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 25. märts 2004, 12:13 
Azaghal kirjutab:

Igatahes Paavsti subjektiivne arvamus on käesoleva foorumi liikmete subjektiivsetest arvamustest kordi objektiivsem.

Kõik sõltub hindaja meelsusest. Suhtelisus jääb alati tõde saatma!

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 25. märts 2004, 12:20 
Eks ta ole:

Kui Schumacher ütleb, et uue Ferrari juhitavus pole tasemel, aga Jaan Tamm Urvastelt ütleb et Ferrari jumala OK, siis intelligentne hindaja adub kahe erineva arvamuse subjektiivsuse ja võimaliku adekvaatsuse suhet.

Einastole võib mingi teleskoop tunduda ajast mahajäänud mängukannina, samas kui minusugune vahib selle vahendusel taevast silm punnis peas ja kiidab, et oi kui kõva riist........

Üles

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 281 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Järgmine

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse

Otsi :
Mine :