PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 22. juuni 2018, 05:43

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Postituse teema: Emotsioonid - soeses teadagi millega!
PostitusPostitatud: 01. jaanuar 1970, 02:00 
Niimoodi siis. Nüüd on see käes. Täna eellinastub ja homme esilinastub see meie nii kaua ja pikisilmi oodatud suurteos. Jahh - "Kaks Kantsi" jõuab lõpuks meie kinolinadele.
Osad meist näevad seda juba täna. Osad homme. Isiklikult läen asja kaema pühapäeval. Kõik me saame kinost kaasa omad emotsioonid. Kes nutab, kes naerab, kes kaotab eluisu ( :lol: ), kes pöördub tagasi uuele elule, sest ta on leidnud elu mõtte jne.jne.jne.
Siin siis on see kohake, kus võiks need filmist ajendatud emotsioonid välja elada. Laske aga tulla!!!

Üles

Postituse teema:
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 2035
Super. Ilgelt hea film oli. Kuid ärritavaid pisiasju oli ka. Alustame nendest.

Arwen. Minu jaoks oli teda liiga palju. Õnneks vältisin shoki saamist võttega käsi ekraani ette.(Ma tean, tundub titalikuna)

Gimli. Tema oli TÄIELIK narr. Ainult tema üle nalja heidetigi. Naljad olid head küll. Võiks ju teistega ka nalja teha. :)

Nii, nüüd asume hea juurde.

Enamuse ajast istusin ma suu ammuli vahtides. Nii ilus oli. Tore oli. Ema meelest oli see koht, kus Frodo vette kukkus, õudne. Minu meelest just lahe. Kui ära lõppes, oli hästi kurb. Kino külastan ma selle filmi vaatamiseks vähemalt 2 korda veel. :)

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Eemal
Rändrüütel
Tegelase avatar

Postitused: 509
Nii, mina kuulusin nende hulka kes Viimasest Lahkest majast eellinastusel olid (seega, Mina, Ezellohar, Deira, Charmain ja Elwing). Asjale andis kohe hea alguse Kepsleva Poni Seltsi poolt avatud näitus, mis minu arvates oli väga tore ning asja muutis veel toredamaks Bilbo "kääbikukõne" Kui ma filmi täis saan, pildid ilmutatud ja ülestopitud, annan teada.
Nagu esimese filmi puhulgi, ei pannud ma tähele kuidas aeg möödus. Lihtsalt vaatasin ekraani ja lasin lool ennast kaasa viia. Tegu oli kindlasti hea filmiga, kuid ma ei ole kindel, kas see oli parem kui esimene. Esimeses olid nagu natuke paremad näitlejatööd. Frodo, Sam ja Gollum olid fantastilised (eriti viimane, kes ekraanil ei jätnud mingi arvutianimatsiooni mulje vaid tundus täiesti elus tegelasena) ning nende teekond samuti. Ainukeseks väikeseks pettumuseks osutus Faramir, kes nüüd kindlasti Faramir polnud vaid rohkem Boromiri meenutas. Filmi ühkes parimaks osaks oli kindlasti Sami "kõne" sellest, et maailmas on siiski veel head ja selle nimel tasub võidelda.
Mis puutub Entidesse ning Merrysse ja Pippinisse, siis nemad vilksasid vaid korraks ekraanilt läbi ning tundusid kõrvalejäetutena ja tähtsusetutena. Oleks neid natuke enam olla võinud (ente, ma mõtlen).
Kõige enam ekraaniaega anti muidugi Aragornile ja tema kaaslastele. Nagu Ezellohar juba mainis, olid Gimli vaid naljaheitmiseks. Ega Legolaski midagi targemat ei teinud. Nottisid kahekesi urukeid ja kõik. Eowyn oli puhtalt selleks, et nutta, kuk arvab, et Aragorn surma saab ning naerda siis, kui Aragorn lahingust elusalt tagasi tuleb. Theodeni osa oli minu arvates väga hea ning mulle meeldis tema tegelasega kõige enam koht, kus ta oma poja aual on. Ussikeel andis ühe hea etteaste Rohanis, kuid teda ning Sarumani oli ekraanil veelvähem kui ente (Saruman vaid käskis rünnakule minna ja siis hiljem vaid ahastas) Eomeri tegelane oli enamjaolt üldse ära unustanud (kõik tema tegevus oli treileritega ammu ära näidatud).
Mis puutub Arwenisse, siis ei olnud temal eriti midagi viga. Mulle täiesti meeldis Elrondi ettekuulutus Arweni tulevikust. Haldjate osatähtsust oli tõesti tõstetud. Kasvõi siis haldir ja kompanii Helmi Süvikus. Mis puutub Haldiri, siis tema oli ekraanil vist ainult selleks, et asja natuke traagilisemaks muuta, mis mind küll ükskõikseks jättis.
Mulle film täitsa meeldis, kuigi natuke muutused häirisid ning Helmi Sügavik võttis 1/3 filmist. Hoolimata sellest oli film täiesti vaadatav ning selles oli ka väga häid kohti (nazgulid..gollum, Osigialth, Must Värav)

W.B. Yeats

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 50
Üldiselt film haaras. Aeg läks ruttu.
Meeldis: tempo, Surnud sood, maastikuvõtted, Gandalfi ja balrogi võitlus, Eowyn, Areni võimalik? tulevikuvisioon, Grima, Gandalf, hobused ja rohani ratsanikud, kõik Guglunkiga seonduv - tõi tegelase üksinduse ja siseheitlused hästi välja, Sam, Must värav

Küsitav: Arweni Läände mineku kava (me ju ei tea veel, kas ta ikka läks), vargid, entide kahandatud roll (kirjanikul on see entide sõttaminek tugevam), Faramiri ja kääbikute kohtumine ning Frodo reetlikuks tegemine, sõrmusevaimude lendratsud, Eowyni ja Aragorni lähenemine, lahingutrikid - Legolas liulaual trpist alla, Arweni loobumine? Aragornist, Theoden selline raugalikkus ja Saruman tema sees,

Enam kui küsitav: Gimli kui naljanumber (kuigi temas oli ka palju väga sümpaatset), Elrondi rõhutatult eemalehoidev hoiak (raamatus ei olnud ta mingi põgenik, vaid võitles samuti Keskmaa eest, lahkuda oleks ta ju ammu võinud), Frodo nõrkus Osgiliathis, stseen Musta värava ees

Ma ei saa ei öelda, et oleks asju, mis üldse poleks meeldinud või mis oleks vastu hakanud, kuid jah, kõik need 'enam kui küsitavasse' osasse paigutatud nähtused tekitasid teatud nõutuse, et miks just nii. Kuid eks igal loojal ole oma põhjendused. Ja kui Jackson tahtis seda raamatut nii tõlgendada, siis kes seda ikka keelaks. Jääme ootama võimalikke teisi tõlgendusi.

Ma olen juba loovutanud end jõule, mis valitseb mu saatust. Ma ei klammerdu, seega pole mul midagi kaitsta. Mul pole mõtteid, seega ma näen. Ma ei karda midagi, seega mäletan ma iseennast. Kirgas ja loobunud kõigest, lendan ma Kotkast mööda, vabadusse.

Üles
 Profiil  

Postituse teema: gathiel
niiiihh..nägin ka lõpuks ära..mulle väga meeldis. aga esimene osa siiski vist natuke rohkem. gollum osutus äärmiselt armsaks..arwenit oli tõesti liiga palju...faramir ei olnud eriti sümpaatne...legolas kihvt nagu ikka..gimli üle heideti küll nalja, aga see mind isiklikult ei häirinud näiteks..gimli on lahe...võitlusstseenid olid super..eriefekti oscar ehk jälle kukub...nazgule oli liiga vähe...ainukesed, kelle osa oli filmis vaat et olematu-merry ja pippin...ja frodot ja sami ka eriti ei näidanud. aga sellele kõigele vaatamata, oli see väga hea film..mis siis, et pold üks-ühele raamatuga..siiski, varsti lähen uuesti vaatama..ja uuesti...muusikat olen ma juba kuskil kiitnud..kiidan veel..SUPER..gollum´s song eriti.. 8)

Üles

Postituse teema:
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Tulin kinost ja muhelen siiiani. Õudsalt meeldis. Praegu ei suuda veel selgesti analüüsida, vaja muljed endast korralikult läbi lasta. Te siin heidate ette, et Gimli üle heidetakse nalja, aga filmis ta ju naudib seda. Faramiri kujutamises on ka nüüd loogikat, ta võis ju sedasi küll mõelda.
Muidugi , tundeid on tugevdatud, aga see ei ole paha.
MULLE MEELDIS!!! VÄGA!!!

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Vaatasin asja ära. Eile. Kinost väljudes tundsin väsimust. Nagu oleksin ise Helmi madina kaasa teinud. Pea tuikas otsas - nagu oleksin mõne Uruk hai käest obaduse saanud. Ja loomulikult olid minu mõtted kuni uinumiseni filmis kinni. Mis siis mulle meeldis ja mis ei meeldinud?

Meeldis:
Olen vist veidrik, aga ma sain naerukrambid, kui Gollum seda kala vastu kivi surnuks tagus. Jacksoni mõttemaailma vastuolulisus lõi täiel määral välja - suurte tunnete ja laia värvigamma edastamise kõrvale pistetakse sisse jaburana tunduv olmetegevus. Ja seda veel olukorras, mis on pingelisest pingelisem (nooled neljalt vibult suunatud vennikese poole).
Nazgulid - super
Eowyn - Jacksoni maitse ühtib 100 % ulatuses minu omaga
Faramir - et tema käitumise varal toodi filmi pinget juurde polnud minu jaoks miinus vaid vastupidi. Ka meeldis üliväga osatäitja hääletämber ja miimika - mees täiesti omal kohal.
Haldir - kui FOTRis jäi ta Loeieni õhtuhämaruses veidi kaugeks, siis TTT - s ilmus mees oma täies hiilguses. Haldjate sissemarssimine Helmi Süvikusse oli minu jaoks üldse filmi üks tippudest. Nagu ka FOTRis need kaadrid Viimase Liidu lahingust Mordori jõududega. Üleüldse - mulle on haldjad (nende väljanägemine, keel, hääled jne.)VÄGA meelepärased ja seepärast minu sõnum Jacksonile - ära kuula neid, kellele haldjad ei meeldi - mida rohkem haldjaid seda ilusam see film on.
Legolase hüpe hobuse selga - mu meelest oli see sama totter kui Gollumi kala vastu kivi tagumine, kuid samas ka sedavõrra cool. Jällegi - tüüpiline Jackson tema kõige paremal kujul (võtan mütsi peast).
Silma ja hingeilu pakkusid veel:
Arwen - no on ilus ja armas plika - ütelgu teised mis tahavad (ja käitugu ta ekraaniväliselt kuis tahab - see pole ju lõppeks minu asi). Nautisin iga tema häälevarjundit, iga liigutust, igat ekraanilviibimist.
Elrond.
Eomer
Grima
Gimli - naersin südamest temaga seotud nalju. Eriti armas oli, kui ta hobuse seljast kukkus ja Eowyn teda aitama suundus. Nad mõlemad olid seal niivõrd erinevalt armsad, et hing laulis sees neid nähes.
Aragorn - minu vaieldamatu lemmik läbi kahe filmi.

Ei meeldinud.
Seda praktiliselt pole. Nõksa ehk siiski häiris, et Gandalf oli visuaalselt viletsam kui Saruman (viimase kummardumine rõdu äärele, kui Endid Raudlinna purustasid - milline pinge oli Sarumani kehas, ja kui vahetult ta alltoimuvale kaasa elas…. - sõnadest jääb puudu.)
Ka pean nõustuma nendega, kellele see Frodo ja Nazguli vajeline asjaajamine seal Osgiliathis meelepärane polnud. Traagikat ju tõesti oli, kuid see koht näis ülepingutatuna.

Erinevalt esimesest osast polnud (minu jaoks) teises silmatorkavaid maitsevääratusi. FOTRis olid nendeks mäekollide mööda seina ülesjooksmine ja Aragorni ja Frodo balansseerimine murduval kaljul (selline mitmekümnetonnine mölakas vaevalt, et nende tasakaaluponnistustele reageerinuks).

Seega - minu jaoks oli teine osa parem. Ja sügav kummardus Jacksonile.

Üles

Postituse teema:
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 174
Nägin ka ära. Emotsioonid on valdavalt positiivsed! Ikka tohutult võimas oli! Kuigi jah, visuaalne pool kaalus nagu sisu üle, nii et kui tausta ei teaks, siis poleks paljudele asjadele pihta saanud. Aga muidu on võrratu tunne, suur kergendus igastahes! Ma juba kartsin, et äkki tõesti osutub pettumuseks.

Meeldis:
*Gollum - poleks uskunud, et ta nii kohutav välja näeb, uskumatult hästi tehtud. Nii tema välimus kui tema siseheitlused ja kogu tema traagika.
*Legolase ja Gimli suhe
*Koht, kus Gimli palub Aragornil ennast visata ja ütleb, et ärgu sellest haldjale hingaku. Ja Gimli dialoog Eowiniga.
*Haldir, nautisin iga hetke, kui ta ekraanil viibis
*Gandalf ja Varivalge - ilus
*Helmi lahing ja võit
*Entide näod, eriti silmad

Ei meeldinud:
*Faramir - minu jaoks just üks suuremaid miinuseid, mind häiris kogu see lugu, kuidas ta sõrmust tahtis jne. Vähemalt sai lõpuks aru, mida ta tegema peab, see oli hea
*Haldiri surm - kohutav! Peab endale kordama, et ta pole tegelikult surnud, raamatus seda ei juhtunud...
*Endid - liiga pealiskaudne, muidu toredad, aga ma kujutasin neid teisiti ette, nende liikumine oli kuidagi kaootiline...ei olnud nagu tunda seda rahu, mis neil raamatus oli. Jah, entide lugu oleks võinud tugevam olla
*Gimli oli liiga naljanumbriks tehtud. Osaliselt oli vahva, aga läks paljuks.

Need on nüüd esimesed mõtted. Muljed on nii värsked, et kindlasti muutub veel palju ja kõike kohe ei märganud ja kõik ei jäänud esimese korraga meelde. Kolmapäeval lähen jälle.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Nüüd, kus päev on vahet ütleksin välja ka need mõtted, mis eelmise kommentaari ajaks polnud veel laagerdunud.
Mis siis veel meeldis?

Esiteks -
Publik saalis. See pidas end võrratult ülal. Kui lärmakamate lahingustseenide vahele poetuvate vaikushetkede jooksul oli ehk kuulda kuidas kümned (või koguni sajad) lõuad popcorni jahvatavad, siis vaiksemate stseenide puhul (näit. Aragorni meenutused Kaljulõhest) lõuapärad peatusid. Võis kuulda ja tunda, et publik hingas filmiga ühes rütmis. Märkuseks siia veel niipalju, et käisin oma lemmiklavastaja filmi vaatamas pühapäeval kella ühesel seansil.

Teiseks.
Pisarad ekraanil. See oli NII ILUS. Ilusate tirtsude pisaraid on alati ilus vaadata, eriti kui need tulenevad suurtest ja ilusatest tunnetest. Eriti meeldejääv oli Arweni nuuksumine. Krt - kes nimetavad seda läägeks, need õppigu ise sama ilusasti nuuksuma. Ühesõnaga - vinge.

Veel.
Eowyni miimika kui ta näeb juba surnuks peetud Aragorni tagasipöördumist ja seda kuidas Legolas Aragornile ehte tagastab - neil mõnel hetkil jooksis Eowyni näolt läbi poeemi vääriv meeleoluskaala.

Seda loetelu võiks jätkata ja jätkata. Kokkuvõtvalt aga tahaks ütelda, et näitlejatöö oli kõigi tegelaste puhul üle igasugusest maisest kriitikast.

Aga mis siis ei meeldinud, või mis arusaamatuks jäi.
Vastu hakkas see Sarumani jutt vana maailma hukust - siin oli liigselt tugev vihje tööstusrevolutsioonile.

Ei saanud aru, miks Eowyni sarnane naine mingil Grimal enda põske laseb puudutada - sellest stseenist jäi mulje, et Eowyn polnud sugugi kindel, kas tema tunded Grima vastu on negatiivsed või mitte. Kohe mitu tublit aega kulub tibil nagu otsustamiseks, et mida`s nüüd ette võtta. Tekkis koguni kahtlus, et mingil hetkel on see võrukael Eowyn oma kaalutlustes ka Grima oma kosilaste hulka arvanud.

Kokkuvõtvalt.
On olemas film ja on olemas raamat. Üsna varases nooruses jõudis minuni teadmine, et film ei ole kunagi raamat ja vastupidi. Seepärast ei võrdlegi ma TTT - d raamatuga. Kui ma TTT - d vaatan, siis vaatan seda nagu filmi ja hindan selle teostust vastavalt filmimaailma reeglitele. Ma ei vaeva oma pead küsimustega, miks filmis pole see või too sedasi kui raamatus - filmi vaadates ma hindan lavastaja võimet luua keskkond, olustik ja miljöö ja jääda selle sees usutavaks, vältides FILMISISESEID ebaloogilisusi ja õõnsaid kohti. Ja seda arvesse võttes pean naudinguga nentima, et neid filmisiseseid ebaloogilisusi polnud säärasel määral, et need oleksid minu valulävi ületanud (nagu ka varem mainisin - FOTRis oli). Seepärast kiidangi Jacksonit.

Üles

Postituse teema:
Eemal
Tegelase avatar

Üks ilusamaid kohti filmis on mu meelest see, kui Gandalt Varivalget kutsub ja hobune tuleb. Hing jääb siia maani kinni, kui see meenub :) :shock:
Paari tunni pärast näen ma seda teist korda! Yay!!! :D

Mis puutub Eowini ja Grimasse, siis vaevalt Eowinile see põsesilitamine meeldis, aga sellel Grimal oli kõigi üle ju mingi võim. Eowin nagu ärkab ja ütleb talle, et sinu sõnad on mürk ning läheb minema.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Eemal
Tegelase avatar

Lisaks veel, et muusika oli seekord fantastiline. Parem kui esimesel osal.
Eile käisin teist korda ja närvi ajas see, et publik oli lihtsalt õudne. Iga kord on erinev publik. Esimene kord oli kolm tundi täielik vaikus ja kõik pidasid ennast väga meeldivalt üleval. Eile käisid inimesed pidevalt sisse-välja, mõned seltskonnad lobisesid aeg-ajalt, osad naersid täiesti ebasobivates kohtades, paar tükki lahkus keset filmi ja üks vesistas terve aeg. Täielik hullumaja! Mulle meeldib kõige rohkem käia siis, kui film juba kaua aega jooksnud on ja rahvast vähe ja siis hommikul või päeval ja äripäeval. Siis on nii mõnus vaikus, hea õhkkond ja enamik vaatajaid on tõenäoliselt need, kes juba mitmendat korda vaatavad.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Mis jäi filmist välja.
http://www.theonering.net/perl/newsview/8/1040672176

See on loetelu seikadest, mis erinevatel põhjustel filmist välja jäeti. Kurb lausa lugeda.

Üles

Postituse teema:
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 2035
Tulin just kinost. Teate küll mida vaatamast. IMELINE. Ei oska isegi rääkida. Vaatasin esimesest reast ja kohati oli tunne, et ise olen ka filmis. Need kes selle ilust are ei saa ja filmi saastaks nimetavad, on ise üks pinnapealne saast. Sest, kui vaadata ja mõtelda, on Tolkieni point väga hästi välja toodud. Minu meelest. Kõige parem oli ikka see koht, kus Gandalf tuleb ja koos temaga Eomer ja kõik teised. POINT on ja point jääb. Sõrmuste Isand on midagi, noh kuidas seda öelda. On mõtet võidelda, on mõtet elada.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Siin minu hiline arvamus TTT-st. Praeguse seisuga olen seda 2x näinud ja peab tõdema, et tõenäoliselt on esilinastustel parem publik kui kuskil mujal. teist korda vaadates oli lihtsalt õudne. Alates mobiilidest, väljamarssimistest, wc-s käimistest (ja ekraani ees täiesti kohatul hetkel trampimisest) kuni naermise ja lobisemiseni välja. Mobiiliga seoses oli ka üks naljakas koht - Gollum reageeris täpselt helinale. terve saal naeris laginal. Arvatavasti võin ka iseennast süüdistada, sest mu sõbranna küsis pärast filmi küsimusi a'la "Mis keeles seal vahepeal räägiti", "See kõik on ju väljamõeldis, eks" ja "kas blondiin naine ja brünett haldjas olid üks ja sama isik". Õudne. Aga film ise on muidugi fantastiline, kuigi Fellowship tundub mulle kuidagi rohkem südamelähedane.
Meeldis
Gollum-lihtsalt super
Aragorn- minu alatine lemmik
Eowyn- lihtne ja armas ja samas täpselt see, keda vaja oli
Gimli- vastupidiselt enamikule meeldis mulle tema "klouniks" olemine
Endid- meeldis Treebeardi hääl. Kuigi eriti loogiline polnud see, et endid, kellel pisimagi asja väljaütlemiseks tohutult aega kulub, hetkeemotsiooni ajel sõtta tormasid.
Muusika
Ei meeldinud
Faramir- kuidagi poolikuks jäi tema osa
Haldiri surm- ei mingit traagikat, lihtsalt kole oli vaadata
Aragornile, Legolasele ja Gimlile anti liiga ruttu hobused. raamatu üks parimaid dialooge jäi seejuures ära
Helmi Süviku lahingu lõpupoole, kui Gandalf saabus ja ainult mõned "head" alles olid, leidis ta aega mäel küünlaid visata ja niisama valguse taustal ilutseda. See pole eriti loogiline.

veel meeldis Gandalf Varivalgega ja Saruman. Ja "surnud" Aragorn hobusega. Aragorni, Gimli ja Legolase saabumine Rohanisse ja Eowyn maastikku vaatamas. Gandalf tallist Varivalge seljas välja kihutamas ja see koht, kus ta ütles, et "te ei võta ju ometi vana mehe tuge ära".
Kokkuvõttes süvenes mu arvamus Jacksoni geniaalsuses. Jään ootama kolmandat filmi.

Üles

Postituse teema:
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Täna on aega natuke kirjutada.
Ei ole mõeldud norimisena, kuid kirjutan esmalt küsitavustest.
Täiesti oli stiilist väljas Legolase hüpe hobuse selga. See ei ole ju mingi vestern. Mõttetu tundus ka Legolase surfamine.
Grima välimus oli täpselt see, mis pidi, kuid sellist verdtarretavat õelust nagu raamatus temast hoovab, siin ei olnud. Aga võib olla oli nii paremi.
Sarumani "tööstusrevolutsiooni" ülistamine oli jube ja sovetilik.
Siis õnnetud jänesemulaazhid Gollumi jahisaagina.
Elrond ja Arwen. Filmis jäi täiesti mulje, et karm isa püüab veenda sõnakuulelikku tütart loobuma sobimatust (ainult isale) peigmehest. See ei ole üldse loogiline arvestades Arweni iseloomu ja tundeid, et ta niiiiiii sõnakuulelik oleks.

Järgnevat ei saa enam küsitavuste hulka lugada. Need on lihtsalt uitmõtted. Hakkan peale natukese rimgiga ja viitega "Viimsele reliikviale". Seal oli Gabrieli silmist näha, et sel momendil oli ta armunud Eve Kivisse (nunn Ursula). Gabrieli pilk, kui ta vaatas Agnese poole, oli unistav, romantiline jne., kuid mitte kõrvuni armunud mehe oma. Ta silmad hakkasid särama kui ta vaatas Ursulat. Eriti torkas see silma finaalis. Selles filmis jälgisin küllalt palju Aragorni (üks lemmikutest) silmi. Need olid unistavad ja kurvad kui oli tegamist Arweniga, kuid need ei olnud armastava mehe silmad. Võib olla see oli taotluslik, sest äkki ta teab Elrondi karmust ... Kuid need särasid siis, kui ta võitles või vaatas Eowyni poole. Selge see, et Eowyn on tore tüdruk (näitleja suurepärase miimikaga) ja teda on lust vaadata, kuid raamatus olid Aragorni mõtted pühendatud ainult Arwenile. Siin on see rohkem kui kahtlane. Seda enam, et paljudes kohtades olid ta silmad varju jäetud. Kas meelega?

Tegelikult meeldib see film mulle ka selle pürast, et see on nii võimas, niisugune tunne on, et sa ei vaata seda ekraanilt, vaid oled ise seal kõrval, tegelaste hulgas, elad ise sama elu.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse