PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 19. juuni 2018, 14:25

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 58 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Postituse teema: vorloon
PostitusPostitatud: 01. jaanuar 1970, 02:00 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Muide, ega naiselikkus ei välista võitlemist, vaadake või Eesti naisvehklejaid, ilusad ja samas edukad. Nii mõndagi LARP-il käinut on tabanud ullatus kuuldes, et tema muhe vanaema on nooruses olnud tasemel vehkleja jne. Muide FOTR-i võitlused on ju väga ilusasti ja "ehtsalt" lavastatud, mulle meeldisid. Samuti võib naisterahva lemmikraamatuks olla näiteks "Musketääride"-sari. Ka seal on tegelased vaprad ja õilsad nagu FOTR-is. Oluline, et võitlus oleks ainult efektide tagaajamine.

Üles
 Profiil  

Postituse teema: gathiel
kuna esimene ja teine osa olid väga erinevad..siis kolmas osa peaks olema midagi enneolematut..ei kujutagi ette, kuidas see välja hakkab nägema..aga sõrmuse hävitamine tundub kõige põnevam..gollumi viimane karje..tahaks juba näha..ei viitsi oodata jälle aasta aega..zz :roll:

Üles

Postituse teema:
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 2035
Noh, eks PJ teeb sellest mingi pisarakiskuja. No palun, see on vastupandamatu. See traagika, kui Aragorn otsad annab ja Arwen kurvalt ringi tallab, sellest tuleb pisarakiskuja. Halvas mõttes, kahjuks. Kuid ootan ka mina Gollumit, Eomeri ja muid TOREDAID tegelasi. TTT's kaalus hea halva ülesse, eks loodame, et ROTK teeb sama. :)

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Eemal
Tegelase avatar

Kuskilt ajakirjandusest jooksis läbi teade, et äkki tuleb kolmas osa Eestisse juba selle aasta lõpus nagu tsiviliseeritud Euroopasse, mitte järgmise alguses.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel
Tegelase avatar

Postitused: 1222
mida eelkõige rotrist ootata?? ma arvan, et lihtsam on sellele küsimusele vastata siis kui ma olen selle ühe korra ära vaadanud ja siis mida ma enim vaatata tahan.. ongi selle küsimuse vastus..

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Ma siin hakkasin endamisi mõtlema ja suur küsimus tekkis minu pähe. Et kuidas küll Jackson seda nähtamatu Frodo ja Gollumi võitlust seal Orodruini juures ekraanil kujutada tahab? Suhteliselt raske ettevõtmine või mis. ST - kuidas kujutada ekraanil tegelast, kes on nähtamatu???

Nüüd, kus Helmi Süviku madin on nähtud kõlab mitmelt poolt väiteid, et Pelennori välja lahinguga võrreldes on Helmi madin nagu piknikuke. Kas tõepoolest? Siis on üks favoriitstseene kindlasti see suur madin seal Minas Tirithi esisel väljal. Huvitav, kas kuskil spyreporte ka juba liigub?

Üles

Postituse teema:
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel
Tegelase avatar

hr. aragorn ma arvan, et nähtamatuid kujusid kujutatakse nii nagu ka esimestes osades. :wink:

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
Eemal
Tegelase avatar

Nõustun Elwinguga ja lisan - teine tegelane on ju nähtav, küll nad hakkama saavad.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. veebruar 2003, 10:46 
Hmm... põhimõtteliselt ootaks seda, et enam-vähem raamatu raamides püsiks, kuigi noh, ega see ei segagi nii eriti enam.

Liiga palju spoilers'eid on ka vaadatud. Enam vähem tean, mis tuleb. S.t. netis on mõned pildid üleval ja sealt on näha igast irw'i värki nagu ntx the pink riders of Gondor! jne :D . Kui keegi veel ei tea, siis need on http://www.councilofelrond.com'is.

Tahaks näha, kuidas Legolas Gimliga laevale läheb :lol: how sweet.

Mis slashi puutub, siis üldiselt elf/elf paarid nagu ei olegi ju kõige ...hmm... how should I put it... exiting? :lol: Frodo ja Aragorn... But Sam will kill him if he tries anything!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. veebruar 2003, 14:59 
Eemal
Tegelase avatar

Dimharmawen, sa ka slashifanaatik vä? Minule lähevad rohkem inimesed peale. Aragorn/Legolas ajab TÕSISELT närvi. Eks praegu kõige eelistatum on Éomer peaaegu ükskõik kellega. Ise kribasin valmis 100 leheküljelise TRAAGILISE armastusloo. Starring Éomer and Boromir.

:shock:

Ma tean. Ega see pole veel kõik. Rohkem ei räägi, muidu vähemtolerantsed inimesed hakkavad sõimama, nagu juhtus ühes teises.

(Omanik tundis muret ja keelas sellest rääkida)

Ma nüüd lõpetan, et säästa teid. Aga tore oleks, kui raamatule truuks jäädaks. Ja et ikke ÄSTI palju teatud Hobuseisandat oleks. Eriti lähivõtteid.

Hakkab ilastama. Pühib suud tema kõrval istuva Deira punase-valge triibulisse kampsunisse. Deira sõimab natuke ja toob vajaliku asja, mida kutsutakse kausiks. Ezellohar jätkab ilastamist.(Nüüd küll kaussi)

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. veebruar 2003, 15:48 
Ezellohar kirjutab:
Dimharmawen, sa ka slashifanaatik vä? Minule lähevad rohkem inimesed peale. Aragorn/Legolas ajab TÕSISELT närvi. Eks praegu kõige eelistatum on Éomer peaaegu ükskõik kellega. Ise kribasin valmis 100 leheküljelise TRAAGILISE armastusloo. Starring Éomer and Boromir.

:shock:

IRW. Ei noh, mingi fanaatik ma nüüd küll ei ole, need ajad on üle elatud, küll ühe teise filmi najal. 100 lk traagilist armastuslugu? My respect. Ma küll ei viitsiks.

Muide, I just have to say that... Eomeril on vinnid!!!!!!

Päriselt ka. :D

http://councilofelrond.com/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=1685&orderby=titleA

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 13. veebruar 2003, 13:26 
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel
Tegelase avatar

need ei pruugi vinnid olla, sünnimärk ehk hoopis. :(

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 13. veebruar 2003, 17:56 
Mina ootan rotkist lihtsalt sama suurt elamust, kui kahest eelmisestki osast :D

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 13. veebruar 2003, 18:18 
Eemal
Tegelase avatar

Tädad sind südabest respecti eest. Mis filmi peale sa siis oma slashihulluse üle elasid? Palun ära ütle, et Potter. Enne, kui keegi imestama hakkab, ütlen, et HP fanfictione on ff.netis nii umbes 60472(tänases seisuga) ja LotRi omasid 15141. Mis on palju. Tõsiselt palju. Potterist on rekordiliselt kirjutatud, LotR on 3ndal kohal pärast GW'd. :)

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 13. veebruar 2003, 18:51 
yay! tore, et lotr kolmas on, aga Harry Totter võiks viimane olla :evil:

Üles

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 58 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse

Otsi :
Mine :