PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 19. juuni 2018, 23:33

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 22 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Postituse teema:
PostitusPostitatud: 16. mai 2004, 19:03 
Eemal
Keskmaa Ordu Relvakandja
Tegelase avatar

Postitused: 56
Mina sain Kahe Kantsi täiendatud versiooni alles sel reedel...
Faramiri meenutus oli lisatud stseenidest igatahes üks parimaid. Eriti meeldis mulle Boromiri sütitav (ja lühike) kõne. Denethori ilmumine muutis aga kogu asja süngeks. Denethor on küll liiga karmiks tehtud ("Alati heidad sa mulle halba varju..."). Faramirist oli kahju, kui ta pidi oma isa halvustamist kuulama.
Meeldis see, et Fangorni oli näidatud palju helgemana ja soojemates toonides. Puude vahelt paistev päike oli nii ilus...Ilusad olid ka need vaated metsadest, mida näidati, kui Puupard oma luuletust luges.
Aga sellest ma küll aru ei saanud, mida see Eowyni hautisega stseen filmile juurde andis (see ollus, mis seal sees hulpis, oli ikka tõeliselt... :roll: ).
Täitsa huvitav oli aga teine juurdelisatud Eowyni-stseen- nimelt Eowyni itk Theodredi matmise juures.

What ship would bear me ever back across so wide a Sea?

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 16. mai 2004, 19:45 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 255
Siin on pilt Arwenist Helmi süvikus. Ta läks Aragornile appi kolle tapma, aga millegi pärast lõigati ta ka TTT EE versioonist välja ja stseenis kus ta Aragorni kõrval mõõgal välkuda lasi, topiti tema asemele arvutigraafika asemel hoopis Legolas(KRT, kas me seda blondiini juba küllalt näinud ei ole!)

----------------------

Kuna selle pildi otselinkimine läks vastuollu originaallehe autorite õigustega, siis eemaldasin selle pildi. Viggo kui tahad seda pilti ikkagi näidata, siis anna URL kus see pilt asub.

Bard

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 19. mai 2004, 12:29 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 44
Viggo-bliggo kirjutab:
Siin on pilt Arwenist Helmi süvikus. Ta läks Aragornile appi kolle tapma, aga millegi pärast lõigati ta ka TTT EE versioonist välja ja stseenis kus ta Aragorni kõrval mõõgal välkuda lasi, topiti tema asemele arvutigraafika asemel hoopis Legolas(KRT, kas me seda blondiini juba küllalt näinud ei ole!)

----------------------

Kuna selle pildi otselinkimine läks vastuollu originaallehe autorite õigustega, siis eemaldasin selle pildi. Viggo kui tahad seda pilti ikkagi näidata, siis anna URL kus see pilt asub.

Bard

Parem ikkagi Legolas uruk-haisid killimas, kui Arwen. See oleks oleks raamatust ikka kardinaalselt erinev olnud ning tekitanud asjade üldises käigus tohutu segaduse. Piisas sellest, kui ta Trollipadrikutes Frodo üles korjas ning Kaljulõhele põgenes. :P

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 21. mai 2004, 19:40 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 255
Eledhwen kirjutab:
Aga sellest ma küll aru ei saanud, mida see Eowyni hautisega stseen filmile juurde andis (see ollus, mis seal sees hulpis, oli ikka tõeliselt... :roll: ).
Täitsa huvitav oli aga teine juurdelisatud Eowyni-stseen- nimelt Eowyni itk Theodredi matmise juures.

Ma vihkan klimbisuppi ja selle kõikvõimalikke variatsioone! Blöäkk! Hautis oli ikka nii jube...
Aga Eowynil oli tõesti ilus ja mahlakas hääl kui ta seal Theodredi matustel laulis.

ma tahan endale ka nii ilusaid matuseid...ei mingit kirstu...lihtsalt pehme muld ja lilled... :cry:

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 21. mai 2004, 19:42 
Eemal
Keskmaa Ordu Rüütel
Tegelase avatar

Postitused: 5079
Viggo-bliggo kirjutab:
ma tahan endale ka nii ilusaid matuseid...ei mingit kirstu...lihtsalt pehme muld ja lilled... :cry:

Boromiri oma oli etem.

Merre vajund?
Seitse tähte, seitse kivi,
Ühe valge puu.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 15. september 2004, 15:11 
Eemal
Korra looja
Tegelase avatar

Postitused: 133
Pikendatud versioon ei andnud kahjuks minu meelest nii palju juurde kui Fellowshipi oma. Enamuses olid lisatud lõigud just sellised, mis filmi tempot ja fookust pärssima kippusid. Mulle on TT pisut enam meeldinud kui I osa, sest seiklusfilmina näib ta rohkem õnnestunud. Siiski – äärmiselt hea ja oluline täiendus oli Boro- ja Faramiri loo taust, nüüd muutus Faramiri motivatsioon palju selgemaks ja ma ei saa aru, mis põhjustel see kinoversioonist välja jäeti. Muus osas olid aga peamiselt ju sellised lüürilised kõrvalepõiked, mis süzheearengule tõepoolest palju ei lisanud. Merry ja Pippini retke pikendamine tundus eriti mittevajalikuna. Ega ka Helms Deepi piiramisrõngast vabastamine kuigivõrd selgemaks ei saanud – cavalry tuli lihtsalt kohale ja oligi kõik. Millega see ülekaalukas vastane ikkagi põgenema löödi...? Nagu vanad vesternid, eks ole – indiaanlsed on läbi murdnud ja viimasel sekundil saabub us cavalry pasunate ja vapra majoriga. Mis aga ehk meeldiv oli veel – Eowyni näidati rohkem...

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 15. september 2004, 15:19 
Eemal

Postitused: 32
Merry ja Pippini orkiretke pikendus tõi juurde palju selgust, kasvõi selles osas, kust said urkite sekka äkitselt orkid (Vennaskonnas olid metsas ikka ainult urukid). Ja Faramiri oleks võinud veel rohkem olla, ta on filmis ikka väga alatähtsustatud. Ja mind isiklikult on mõlemad extended'd suutnud lepitada Jacksoni mööda- ja juurdpanemistega.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 22 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse