PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 19. juuni 2018, 23:34

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Vasta  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Postituse teema: Two towersi pikendatud versioon
PostitusPostitatud: 26. november 2003, 14:12 
Eemal
Rändrüütel
Tegelase avatar

Postitused: 509
See on nüüd mõni aeg väljas olnud. Kas kellelgi meie hulgast on õnnestunud seda näha? Mina ise olen näinud 1/3 filmist (lõppu :o ) ja pean tõdema, et see tundus üllatavalt hea - Merry ja Pippin olid nagu ehtsad kääbikuid kui Raudlinna toiduvarude otsa sattusid - nii üliamlt armas ja kääbiklik. Ja siis Gollum.. ning Faramir.. Faramir suudab tõestada kuidagi oma "teistsugust" rolli, kuid Osigialthi minemine jääb ikkagi liialt kaugeks. Igatahes soovitan :D Hoopis teine (lugege; parem) elamus.

W.B. Yeats

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 26. november 2003, 18:39 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Aiäh vaatamisvõimaluse eest, Eowin! Mulle meeldis eelkõige filmi pikendatud lõpp. See on natuke loogilisem kui nuditud variant.
Ja kääbikud on sahvris täiesti tõelised KÄÄBIKUD.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 27. november 2003, 10:05 
Kas keegi ütleks, kust on võimalik seda pikendatud versiooni ametlikku DVD - d hankida?

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 27. november 2003, 18:37 
Eemal
Tegelase avatar

Kardan, et DVD-ga läheb veel natuke aega. Kui õieti meeles on, siis eelmine tuli umbes detsembri esimesel poolel. Just siis, kui korralikud inimesed jõulukinke valivad.
Muide, see aeg ei ole ju eriti kaugel.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 27. november 2003, 21:18 
Eemal
Rändrüütel
Tegelase avatar

Eelmine aasta ostsin ma endale pikendatud DVD kuskil 10 detsembri paiku, kuigi see oli varem müügil. Mul läks aega, et seda õigelt riiulilt tabada. Igatahes loodan väga, et see aastagi seda näen. See kindlalt minu soovi nimekirjas.

W.B. Yeats

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 28. november 2003, 10:46 
Eile näidati pikendet TT VHS versiooni Cinemanias. Kas need on siis juba müügil vä?

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 28. november 2003, 13:37 
Keegi mainis siin kääbikuid ja sellega meenub, et nägin mingi päev mingilt saksa kanalilt reklaami. Reklaamis näidati Kääbiku järgi tehtud mängu. Terve raamatu saab ise läbi mängida... jõuaks see eestisse ka.... :roll:

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 28. november 2003, 13:59 
Ei julgeks seda RPG'd soovitada.

Vilets graafika ja küsitav mängitavus.

Kahjuks.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 28. november 2003, 14:26 
Eemal
Rändrüütel
Tegelase avatar

Aragorn kirjutab:
Eile näidati pikendet TT VHS versiooni Cinemanias. Kas need on siis juba müügil vä?

Eesti keelset versiooni??? See käis küll kärmesti. Eelmine aasta tuli eesti keelne vennaskond veebruaris..

W.B. Yeats

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 28. november 2003, 14:51 
Eowyn kirjutab:
Eesti keelset versiooni???

No ma usun küll, et see oli Eesti keelne (subtiitritega) versioon. Ega muud ju Eestis ametlikult promoda ei lubatakski või kuidas?!

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 28. november 2003, 18:38 
Eemal
Tegelase avatar

Eestikeelne TT VHS versiooni on olemas laenutuses .
Müüki pidi tulema umbes esmaspäeval. Need andmed on pärit Laseringist ca 16.30; müüja oletas kergelt ka võimalust, mis viitas tänase päeva viimasele ava-oleku tunnile.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 29. november 2003, 12:49 
:!: SPOILERS :!:

Loomulikult uputasin ma reedese õhtu Kahe Kantsi pikendatud versiooni sisse. Jalutasin kodu lähedal asuvasse laenutuspunkti sisse ja sealt ta mulle kohe otsa vaataski.

Mis nagu enam mõju avaldasid:
a) loomulikult kääbikute marodööritsemine Sarumani toidulaos. Eriti see, kui sealt laost hakkas kostuma end piiburohust segi kamminud Pippini pidevat homeerilist naeru;
b) Boromiri ja Faramiri kohtumine Osgiliathis - pagana vahva oli näha naervat Boromiri. Ka Denethorivana oli üsna muljetavaldav;
c) Eowyni "hautis" - Aragorni liigutused olid tõepoolest Oscarit väärt;
d) Pippini jutt unenäost - et nad kahekesi Merryga leiavad piiburohu vaadi ja tõmbavad selle ära. Ja et Merryl hakkab pärast seda paha - Pippinist jääb sel hetkel tõeliselt raskekoelise narkosõltuvuse käes vaevleva isiku mulje.

Ja häid kohti on veel ja veel. Ja loomulikult on üle kõige see, et asi muudkui kestab ja kestab ja kestab ja otsa ei saa. Ja siis veel see, et saad jälle peaaegu käegakatsutava võimaluse kolada Keskmaal ringi koos lemmikkangelastega.

Soovitan soojalt igaühele!!!

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 03. detsember 2003, 17:35 
Eemal
Rändrüütel
Tegelase avatar

Postitused: 1069
Minu viimane nädal on möödunud "Kahe Kantsi" EE vaatamise tähe all :)
Siin mõned muljed.

SPOILERS

Aragorni ja Co tegevusliin -
Siin oli päris mitmeid nauditavaid täiendusi. Meeldis stseen, kus Gandalf ja Aragorn arutlesid Vennaskonna lagunemise üle, eriti Gandalfi reaktsioon, kui ta sai teada, et Sam läks Frodoga kaasa. Eowyni karakter sai veel ühe mõõtme juurde (vihje tema lapsepõlvele).
Mõningane pettumus oli Helms Deepi lahingu lõpp. Lootsin, et see tuleb detailsem. Samuti hämmastas, et orkid ei ilmutanud mingit (nähtavat) üllatust Helms Deepi ilmunud metsa üle, vaid jooksid kõhklematult sinna sisse. Legolase ja Gimli "final count" oli tore.
Sarumani näidati rohkem, tema põlglik suhtumine Wormtongue-sse oli paremini välja toodud ("Haised hobuse järele!").

Merry ja Pippini tegevusliin -
Tegevus Fangornis oli tunduvalt nauditavam ja sisukam. Endid jätsid hoopis parema mulje. Meeldisid lisatud panoraamvaated metsale. Ilus. Gandalfi vihjed Fangorni "ärkamisest" oli hea sissejuhatus hilisematele sündmustele. Entide rünnak Isengardile polnud enam üksnes kääbikute kavaluse teene nagu kinovariandis.

Frodo ja Sami tegevusliin -
Faramiri isik oli palju detailsemalt välja toodud ja ta sarnanes nüüd rohkem iseendaga raamatust. Boromiri stseen oli väga hea. Jäi mulje, et Boromir teadis ette, et ta Rivendelli rännakult tagasi ei pöördu. Denethor jättis küll kuidagi liiga negatiivse mulje, millest on kahju. Osgiliathist lahkumise stseen aitas Gollumi edasist tegevust paremini mõista.

Kokkuvõttes oli film väga nauditav, umbes samal tasemel nagu FOTR-i EE. Kinoversioonist loomulikult parem. Kusjuures huvitavak kombel film ei tundunudki vaatamisel oluliselt pikemana.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 05. detsember 2003, 11:44 
Aragorn
Tegelikult oli TT EE - s üks koht, kus Mortenseni näitlejavõimekus minu jaoks täiesti nullistus - see oli see lausidiootlikult tobe irvitus peale lausumist Gandalfile: "mõnes asjas pole Sa muutunud, Sa räägid endiselt mõistu!" Vot selle järel tegi Vigoo täiesti öökimaajava grimassi. Millele Gandalf vastas omalt poolt naeratusega stiilis: tagane minust võõras. Mul pole juustu!

Helmi Süvik.
Ootasin samuti detailsemat lähenemist. Eriti siis kui urukid ja orkid puude alla jooksid. Lootsin, et saab näha ka lähedalt, kuidas Torved vainlasi lömastavad ja neilt päid rebivad - tegelikult ju täiesti P.J. meeluskujutusvaldkond. Ju siis hoidis lavastaja end nõrganärvilisemate pärast tagasi või pandi tsensuuri poolt kalev peale.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 07. detsember 2003, 18:47 
Eemal
Tegelase avatar

Aragorn kirjutab:
Aragorn
Tegelikult oli TT EE - s üks koht, kus Mortenseni näitlejavõimekus minu jaoks täiesti nullistus - see oli see lausidiootlikult tobe irvitus peale lausumist Gandalfile: "mõnes asjas pole Sa muutunud, Sa räägid endiselt mõistu!" Vot selle järel tegi Vigoo täiesti öökimaajava grimassi. Millele Gandalf vastas omalt poolt naeratusega stiilis: tagane minust võõras. Mul pole juustu!

Ei, see pilk ei olnud üldsegi möödamängimine. Sellist pilku peeglis meestele tavaliselt ei näidata. Selline on nende endast (üli)heal arvamusel oleva meesinimese silmavaade ja näolapp siis, kui ta enda arvates suuremat sorti vaimukusega hakkama on saanud.
Ei tea, kas see tuli tal loomulikusest või on hoopis siin pisike soovitus Oscari jaoks.

Aga muidu oli tõeliselt mõnus neid Gondori kahte vahvat venda koos ning naermas näha. Tõeliselt hingekosutav ja armas.

Hautisest niipalju, et mul on tõsiselt hea meel, et minu isiklik Amroth sellist nägu (vähemalt kodus) tegema ei pea. Eowinist on sellel momendil küll kahju.

Eile nägin tõsist vaeva kasseti muretsemisega. Tahtsin nimelt osta. Käisin lähi n-s spetspoodi, kust mind enem-vähem ükskõikse näoga minema saadeti. Õnn tabas mind kohalikus marketis, kus oli mõistetud, et tegemist on tavalise laiatarbekaubaga.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse