PEIDETUD KUNINGRIIK

Öötaeva säravate tähtede all
Praegu on 19. juuni 2018, 23:31

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Tee uus teema Teema on lukustatud.  [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Postituse teema: Treiler
PostitusPostitatud: 12. september 2003, 09:10 
Vaadake kärmelt (kuni maha veel pole võetud) ja avaldage oma arvamust:http://www.lathamfilm.com/king.html

minu jaoks tekkis vähemasti 1 küsimus - kas Surnute radadele lähevad ainult Aragorn, Gimli ja Legolas? Kas Aragorni hõimukaaslaseid sisse ei toodagi?

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. september 2003, 12:40 
Ei tea ei tahaks eriti seda uskuda... Kes Aragornile siis lippu toob? Ega ometi mitte Arwen? Mul ei ole tema vastu midagi, kuid ta röövis Glorfindeli hobuse, Elrondi mõõga.. Mida veel?... Pisike vargaplika :P
Ma nägin seda treilerit juba tegelikult varem mingilt aadressilt mille dragon.ee st leidsin. Igatahes film näib olevat paljulubav...

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. september 2003, 21:17 
Eemal
Ordurüütel, Elrondi Koja Sinine Emand
Tegelase avatar

Postitused: 9501
Kuskilt olen ühte treilerit näinud, aga tundus mõnevõrra teistsugune olema, kui õieti mäletan, st. midagi oli samamoodi ja midagi oli veel sellist, mida selles ei olnud. Ja siin olid mõned sellised kaadrid, mida varem ei olnud näinud.
Aga ootused tõusevad.

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 12. september 2003, 21:45 
Eemal
Rändrüütel
Tegelase avatar

Postitused: 509
Mina harrastan üleüldiselt huvitavat asja: ma ei kavatse ühtegi treilerit vaadata.. Ma olin kahe kantsi treilerid vaadates arvamusel, et film tuleb meeletult hea, kuid mu ootused luhtusid. Samas vennaskonnast ei lootnud ma midagi, ning mulle väga meeldis.. Seega kavatsen minna filmi vaatama teadmata midagi treileritest ;) noh jah..kui just kogemata kinos mõnes filmi ees seda ennem ei näidata..

W.B. Yeats

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 13. september 2003, 09:56 
Eemal
Tegelase avatar

Postitused: 2035
Mina ka ei vaata, kuigi ma vist isegi tean, mis vilmis juhtub. Sõjaprintsess Arwen ( :roll: ) tuleb kõiki päästma ja Aragornile lippu tooma.

Vaene Glorfindel. *seob haldjaisanda lahti ja too jookseb needusi karjudes minema*

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 15. september 2003, 08:21 
Njahh - lootsin rohkem tekitada arutelu treileri SISU teemal. Seda enam, et tegelikult lasevad treileri kaadrid juba ühtteist filmi kohta arvata.

Mis lisaks Surnute Radadele veel silma jäi.
Üsna treileri lõpus on kaader, kus Varivalge (Gandalf ja vist Pippin seljas) end Tiivulise peletise ja tema ratsaniku (Nazgul) ees end tagajalgadele ajab. Tegemist on veel ühe mitmeid küsimärke tekitava seigaga - et kus selline asi aset võis leida? Kas siis, kui Gandalf koos Pippiniga esimest korda Minas Tirithisse sisenes?

Puuduvad pildid Gormalleni välja lahingust. Või ma eksin?

Mulle tundub see treiler üsna heade treilerite traditsioonide vaimus tehtud olevat - lihtsalt mõningad üldised vaated, milles üheski pole midagi väga paljastavat.
Siinkohal ehk seletuseks, et halcad treilerid on need, kus nädatakse ära filmi parimad kohad. Siin seda õnneks (vähemasti ma loodan) tehtud ei ole.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 15. september 2003, 13:59 
Järsku on see koht, kus Gandalf ja Pippin nazguli kohtavad siis, kui nad olid teel Minas Tirithi poole ning üks tiivuline neist üle lendas...

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 29. september 2003, 15:38 
Uue treileri täispikk kirjeldus aadressil:
http://www.theonering.net/movie/preview ... 01_01.html

Tõeliselt huvitav.

Üles

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 29. september 2003, 19:45 
Eemal
Rändrüütel
Tegelase avatar

Postitused: 509
Uskudes internettis leiduvat infot peaks ametlik treiler AOL klientidele juba nähtav olema ning kahe tunnnipärast ka ametlikule kodulehel avaldamatava.. (mm. huvitavat infot võib leida-> kahe tunni pärast ;) )

W.B. Yeats

Üles
 Profiil  

Postituse teema:
PostitusPostitatud: 01. oktoober 2003, 15:09 
erm... ma tahaks veidi kritiseerida ka. Muidu oli asi nii enam-vähem(kuigi TTT trailer meeldis mulle rohkem), aga see ilus muusika, mis taustaks mängis, kippus lõpupoole Orffi "Carmina Buranaks" ära kiskuma. Asi on nii ära leierdatud, nüüd sinna ka veel :?.

Üles

Näita postitusi vastavalt:  Sorteeri  
Tee uus teema Teema on lukustatud.  [ 10 postitust ] 

Kõik ajad on GMT + 2 tundi

Vaata tegelaste toimetusi

Tegelased siin foorumis: Mitte ühtegi rändurit ja 1 tundmatu seikleja

Sul puuduvad õigused uute teemade algatamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused postitustele vastamiseks siin foorumis
Sul puuduvad õigused oma postituste muutmiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused oma postituste kustutamiseks siin foorumis
Sul puuduvad volitused manuste lisamiseks siia foorumisse

Otsi :